دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: تغییر قهرمانی در روز آخر؟ قبلا چنین چیزی رخ داده و می تواند باز هم رخ بدهد

سیمونه اینزاگی: تغییر قهرمانی در روز آخر؟ قبلا چنین چیزی رخ داده و می تواند باز هم رخ بدهد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ اینتر موفق شد با پیروزی 3-1 در خانه کالیاری، به قهرمانی امیدوار بماند. در صورتی که ساسولو بتواند میلان را شکست دهد و اینتر، سمپدوریا را شکست دهد شاگردان سیمونه اینزاگی می توانند برای دومین سال متوالی قهرمان شوند. سرمربی اینتر پس از بازی در گفتگو با DAZN گفت:

چهارشنبه احساسات بزرگی برای ما داشت و توانستیم جامی را بگیریم که واقعا به آن اهمیت می دادیم. بازی کردن امشب پس از پیروزی میلان آسان نبود اما تیم مقابل حریفی که در خانه اش مشکل ساز است، واقعا خوب بازی کرد. به بچه ها تبریک می گویم زیرا به هیچ عنوان این پیروزی آسان نبود؛ مخصوصا پس از 120 دقیقه بازی در روز چهارشنبه.
آیا ساسولو می تواند میلان را شکست دهد؟

ساسولو تیم بسیار خوبی است و بازیکنان مستعد زیادی دارد. فکر می کنم هر چیزی ممکن است در روز آخر اتفاق بیفتد؛ چه اسکودتو، چه جایگاه های اروپایی و چه منطقه سقوط. ما هنوز در کورس قهرمانی هستیم و باید تلاش کنیم تمام راه را برویم. طبیعتا ما در جدول عقب هستیم. بنابراین نیاز داریم پیروز شویم و آنها شکست بخورند. این اتفاق قبلا در سری آ رخ داده است. من در لاتزیو بازی می کردم که در هفته آخر دو امتیاز عقب بودیم و یوونتوس به پروجا باخت. بنابراین ممکن است این اتفاق دوباره رخ دهد.

لائوتارو مارتینز بیست و یکمین گل این فصل خود در سری آ را به ثمر رساند:

فکر می کنم او در 13 بازی اخیرش 13 گل زده است. او مقابل ورونا غائب بود، مقابل اسپتزیا تصمیمات دیگری گرفتم و از آنجا مدام گلزنی کرده است. او یک بازیکن کلاس جهانی و برای ما بسیار مهم است. لائوتارو در خدمت تیم بازی می کند و حالا در گلزنی هم بسیار خوب کار می کند. به او گفتم در این فصل گل های زیادی می زند زیرا حتی در دوره ای که گلزنی نمی کرد، در تمرینات بسیار خوب کار می کرد و فقط به زمان نیاز داشت.
از اینزاگی سوال شد بزرگترین حسرت اینتر در این فصل کدام بازی است و او یک دیدار خارج از سری آ انتخاب کرد:

بیشترین حسرت را از بازی رفت مقابل لیورپول می خورم. لیورپول در سال 2022 یک شکست خورد و آن هم مقابل اینتر بود. اگر 10 نفره نشده بودیم، چه کسی می دانست چه اتفاق می افتد؟ وقتی به فصل نگاه می کنم، ما توانستیم 2 جام کسب کنیم و تا آخرین بازی فصل در کورس اسکودتو هستیم. هرگز انتظار همه این ها را نداشتم و رژه ما در اروپا هم فقط توسط لیورپول متوقف شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.