یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

توخل: پر کردن خلا بین چلسی با لیورپول و منچسترسیتی احتمالا غیرممکن است

توخل: پر کردن خلا بین چلسی با لیورپول و منچسترسیتی احتمالا غیرممکن است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  میرر، چلسی روز شنبه در فینال اف ای کاپ مقابل لیورپول شکست خورد تا برای دومین بار در این فصل توسط تیم یورگن کلوپ از رسیدن به جام قهرمانی باز بماند. با وجود این که چند بازی از مسابقات این فصل لیگ برتر باقی مانده است اما چلسی در بهترین حالت با بیش از 20 امتیاز فاصله با لیورپول و منچسترسیتی فصل را به پایان خواهد رساند. حال توماس توخل می گوید حتی با وجود احتمال برداشته شدن تحریم ها، باز هم مطمئن نیست که بتواند فاصله تیمش با لیورپول و چلسی را از بین ببرد. او در این باره گفت:

شاید غیرممکن باشد. باید بگویم شاید غیرممکن باشد. آنها در هر پنجره نقل و انتقالات تیمشان را بهتر می کنند در حالی که به نظر می رسد ما داریم بازیکنان کلیدی مان را از دست می دهیم. ما داریم رودیگر و کریستنسن را از دست می دهیم. به همین خاطر کارمان سخت است و همین حالا هم برای از بین بردن خلا ایجاد شده مشکل داریم.
توخل در مورد از دست دادن پنالتی میسون مانت که باعث شکست چلسی در فینال اف ای کاپ شد و حملات مجازی به این بازیکن نیز گفت:

هیچ چیزی وجود ندارد که بتوانم بگویم تا این افراد دست از کارشان بردارند. در هر صورت فضای مجازی را درک نمی کنم. تاثیر زیادی دارد و آن را نمی فهمم. در فضای مجازی نیستم و این کار مرا سالم نگه می دارد. قطعا سالم تر از وقتی هستم که در فضای مجازی حضور داشته باشم. حضور در چنین فضایی برای همه مانند ایستادن روی یک یخ نازک است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.