شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

امیدوارم رکورد یک فصل بدون باخت تا پایان لیگ باقی بماند

محسن یوسفی: استقلال با فرهاد باثبات شد

محسن یوسفی: استقلال با فرهاد باثبات شد
ایمان گودرزی
ایمان گودرزی

به گزارش ایران ورزشی؛ محسن یوسفی پیشکسوت سابق استقلال که این روزها به تیمداری رده‌های مختلف سنی در استان مازندران مشغول است به آینده آبی‌پوشان بسیار خوشبین است و معتقد است با تقویت خط هافبک قهرمانی‌ها در فصل‌های آینده نیز تکرار خواهد شد.

استقلال با برد مقابل فولاد قهرمانی را قطعی کرد.
بله، خداراشکر پس از چند سال ناکامی جام قهرمانی را بالای سر خواهیم برد. حقیقتاً فکرش را نمی‌کردیم سه هفته زودتر قهرمانی تیم قطعی شود و تصورمان این بود که تکلیف قهرمانی در هفته پایانی مشخص شود اما این اتفاق خیلی زود رخ داد و دل هواداران استقلال شاد شد.
دلیل ثبات استقلال را در این فصل چه می‌دانید؟
از نظر من تیم استقلال از زمان حضور فرهاد مجیدی با ثبات بوده است. حتی سال‌های گذشته را هم که مرور کنیم می‌بینیم آبی‌پوشان تا فینال‌های حذفی همیشه تیم یک دست و با ثباتی داشته‌اند اما متأسفانه با بدشانسی فینال‌ها را واگذار کرده‌اند. این فصل نیز این ثبات در تیم وجود داشت و تیم فرهاد بدون باخت به راهش ادامه داد و هر بازی هم از نظر دفاعی و هم از نظر خط حمله عملکرد بهتری نسبت به قبل داشت و در نهایت با اقتدار قهرمان شدیم.
روند نباختن‌های استقلال در سه بازی باقیمانده حفظ خواهد شد؟
- با توجه به اینکه استقلال در تورنمنت دیگری جز لیگ حضور ندارد با همین ترکیب در بازی‌های باقیمانده به میدان خواهد رفت. نکته مهم این است که شاگردان فرهاد با هر ترکیبی به میدان بروند شکل تیمی و بازی خود را حفظ خواهند کرد و در صورتی که به بعضی از بازیکنان نیز استراحت بدهند مشکلی پیش نخواهد آمد. امیدواریم که این روند تا پایان فصل باقی بماند و این رکورد فوق‌العاده برای استقلال رقم بخورد.
استقلال توانایی این را دارد که در فصل آتی نیز روند موفقیت‌آمیز و قهرمانی‌اش را تکرار کند؟
- با توجه به کادر مدیریتی و فنی و همچنین بازیکنان خوب با استعداد ثابت و ذخیره‌ای که در اختیار دارد تکرار این اتفاق در سال‌های پیش رو دور از انتظار نیست. پرسپولیس و سپاهان این فصل به اندازه کافی خوب نبودند و توانایی رقابت با استقلال را نداشتند. باید دید در فصل آینده چطور تیم خود را تقویت می‌کنند. آبی‌ها برای تکرار قهرمانی‌های خود در سال‌های آینده باید در تمام پست‌ها، مخصوصاً هافبک‌ تقویت شوند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.