دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

کلوپ: انتظار ندارم سیتی در بازی مقابل استون ویلا امتیاز از دست بدهد

کلوپ: انتظار ندارم سیتی در بازی مقابل استون ویلا امتیاز از دست بدهد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از لیورپول اکو، از هفته سی و هفتم مسابقات لیگ برتر، لیورپول فردا شب مقابل ساوتهمپتون قرار خواهد گرفت. به همین خاطر یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های این مربی را در ادامه می خوانید:

آمادگی بازیکنان
پروسه ریکاوری بازیکنان هنوز تمام نشده است چون 120 دقیقه بازی کردیم. تصمیم های زیادی باید بگیریم. تیمی را با یک دلیل به زمین می فرستیم. تلاش برای پیروزی مقابل ساوتهمپتون. 30 دقیقه اضافی که بازی کردیم تفاوت زیادی را رقم زد.
تکرار هفته آخر فصل 19-2018
سیتی مقابل برایتون بازی کرد درست است؟ و برایتون یک گل پیش افتاد؟ در آن لحظه می دانستم که هنوز خیلی زود است. اگر در دقیقه 90 خبر گلزنی برایتون را می شنیدم احتمالا جشن می گرفتم. تنها حسی که داشتم افتخار بود. در آن لحظه می دانستم فرصتی دیگر خواهیم داشت. همه چیز به زمان بندی بستگی دارد.

کورس قهرمانی
در حال حاضر تمرکزم روی بازی فردا است. نمی دانم آخرین باری که سیتی دو بازی پشت سر هم امتیاز از دست داد چه زمانی است. ویلا باید وسط هفته بازی کند و به این موضوع عادت ندارد. انتظار ندارم سیتی در بازی مقابل استون ویلا امتیاز از دست بدهد.
ترکیب لیورپول
تنها یک دلیل وجود دارد که تا اینجا رسیده ایم. داشتن این گروه از بازیکنان. همه آنها روی فرم ماندند و تمرینات عالی است. جوی که بازیکنان ایجاد کردند، استثنایی است و به همین خاطر هم در دو جام قهرمان شدیم.
پیام برای سازمان لیگ
نمی توانیم با 11 بازیکن ثابت بازی کنیم اما چرا در مورد مدال ها محدودیت وجود دارد. مدال های بیشتری بفرستید. تعداد بازیکنان بیشتر می شود اما تعداد مدال ها مثل قبل است.
انتخاب ترکیب مقابل ساوتهمپتون
فردا خواهیم دید. بعد از 120 دقیقه باید اطمینان حاصل کنیم که مشکلی پیش نمی آید. ساوتهمپتون تلاش خواهد کرد ما را شکست دهد.
هو کردن هواداران در ومبلی
قطعا در این مورد فکرهایی داریم ولی سوال این است که چرا چنین چیزی اتفاق افتاد؟ این کار را بدون دلیل انجام ندادند. اکثریت هواداران ما افرادی فوق العاده هستند. بسیار باهوش محسوب می شوند و در فراز و نشیب ها کنارمان قرار دارند. بدون دلیل این کار را انجام نمی دهند.
قهرمانی ها
اگر فصل را مثل امسال بازی کنیم و فاتح کارابائو کاپ شویم و تا آخرین روز برای قهرمانی بجنگیم، به نظرم فصل خوبی داشته ایم. اف ای کاپ تورنمنت فوق العاده ای است. حس خوبی داشت. فشار را از روی ما برداشت و می توان آن را لذت بخش تر کرد.
فینال لیگ قهرمانان
اگر بتوانیم در فاصله دو هفته فاتح لیگ قهرمانان شویم، اتفاق بزرگی است اما مقابل باتجربه ترین تیم در لیگ قهرمانان قرار می گیریم. ما مدعی اصلی نیستیم. آنها همین حالا هم فاتح لیگ خود شده اند. از حالا تا آن بازی، دو مسابقه بزرگ داریم.
بازیکنان نیمکت نشین
فصل بعد 5 تعویض داریم. بازیکنان بیشتری تعویض می شوند و می توانند از روی نیمکت تاثیرگزار باشند. این فصل هم آن را حس کردیم. تصور کنید در فینال اف ای کاپ تنها سه تعویض می کردیم. فشار افزایش می آید و نمی توانیم آن را متوقف کنیم. دوست دارم بازیکنان در تیم نقش داشته باشند. این که به زمین بیایید و تغییر ایجاد کنید، اهمیت زیادی دارد.
ضربات پنالتی
زدن گل قهرمانی و گرفتن پنالتی برای کلهر و سیمیکاس خیلی اتفاق بزرگی است. اگر بخواهم صادق باشم خوشحالم که جای آنها نیستم.
تقابل با ساوتهمپتون
این بازی شصتم ما  است.آخرین بازی ساوتهمپتون کی بود؟ 10 یا 12 روز پیش؟ شاید آنها ریتم نداشته باشند اما اگر تغییر داشته باشیم، برتری مان را از دست می دهیم. آنها کاملا آماده هستند. اگر آخرین بازی خانگی تان بود چه می کردید؟
فشردگی تقویم مسابقات
تصور کنید در حالی با ساوتهمپتون بازی می کنید که هشت بازیکن ما 120 دقیقه بازی کرده اند. این کار معنا ندارد. تغییر ایجاد خواهیم کرد. نمی دانم چند نفر. آنها گفتند بازی بعدی ما روز سه شنبه باشد؟ نمی توان چهارشنبه بازی کرد؟ یوفا دوستان من
فابینیو
خیلی خوب در حال پیشرفت است اما فردا بازی نمی کند.
لذت بردن از موفقیت در فینال ها
تا زمانی که هواپیما نشست، حس خوبی داشتم و سپس خسته شدم. چرا بازی اف ای کاپ ما آخرین بازی نبود. این موضوع در جشن گرفتن ما کمک می کرد زیرا وقتی دیرتر بازی می کنید شرایط متفاوت است. از جشن طولانی مان در زمین و با هواداران لذت بردم. وقتی در سمت خودمان کنار هواداران ایستادیم، یک دنیا برای بازیکنانمان ارزش داشت.
آماده سازی
از وقتی هواپیما در لیورپول زمین نشست، خسته بودیم و بعد به ساوتهمپتون رفتیم. فردا صبح جلسه بررسی ساوتهمپتون را خواهیم داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.