دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

نامه خداحافظی جورجو کیه لینی از یوونتوس: این باشگاه به من همه چیز داد

نامه خداحافظی جورجو کیه لینی از یوونتوس: این باشگاه به من همه چیز داد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ پس از شکست مقابل اینتر در فینال کوپا ایتالیا، جدایی جورجو کیه لینی از یوونتوس تایید شد. مدافع باسابقه بیانکونری که پس از جانلوییجی بوفون دومین بازیکن پرافتخار سری آ است، اعلام کرده که در پایان فصل 22-2021 از این تیم جدا می‌شود. جورجو کیه لینی در حالی امشب برای آخرین بار در خانه پیراهن یوونتوس را به تن می‌کند که در آخرین فصل حضورش در این باشگاه، فاتح جامی نمی‌شود. کیه لینی با انتشار یک نامه احساسی در اینستاگرام، با هواداران یوونتوس خداحافظی کرد و از آن‌ها قدردانی به عمل آورد:

روز موعود رسید. امشب سیلی از احساسات پیش روی من خواهد بود. یوونتوس برای من به معنای همه‌چیز بود؛ جوانی، تجربه، بلوغ، میل به پیروزی، لذت قهرمانی، هیجان چالش‌ها، نبردها در زمین، پذیرش شکست‌ها و سر بانداژ شده‌ام. همه این‌ها را در یوونتوس به دست آوردم. در یووه با قهرمانانی در زمین و خارج از آن کار کردم؛ از مربیان و مدیران گرفته تا تمام عوامل تیم. از تمام آن‌ها توانستم چیزهایی بیاموزم.  سه، شماره من است اما هم‌چنین نشان‌گر احساساتی است که الان در روح من وجود دارد:

لذت؛ بابت تجربه‌ای که این‌گونه به پایان رسید. با یک‌دیگر توانستیم تمام رویاهای قابل تصور و غیرقابل تصور را محقق کنیم؛ رویاهایی که برای همیشه در تاریخ این باشگاه بزرگ باقی خواهد ماند.
آرامش؛ بابت انتخاب لحظه‌ای درست برای خداحافظی. بابت ترک کردن یوونتوس در سطحی مناسب و به اشتراک‌گذاری ارزش‌ها و احساساتی که هیچ‌کس قادر به از بین بردن آن‌ها نخواهد بود.
قدردانی؛ از تمام یوونتوسی‌ها، از خانواده آنیلی که طی این سال‌ها به من محبت زیادی داشتند، از خانواده‌ام و تمام کسانی که دوست‌شان دارم. بدون آن‌ها، من نمی‌توانستم انسان کنونی باشم و به‌خاطر حمایت بی‌دریغ آن‌ها بود که توانستم این مسیر طولانی را طی کنم.
حالا مقابل غروب زیبایی هستم و سعی دارم یک طلوع جدید را متصور شوم زیرا مسیرم به پایان نمی‌رسد. هنوز نمی‌دانم چه‌چیزی در انتظارم است اما در وقتی دیگر و داستانی دیگر. الان وقت خداحافظی و قدردانی از شما بابت حمایت‌هایتان است. از تمام هواداران و رقبا متشکرم. از همه بابت استقبال از من، همراهی از من و حمایت از من متشکرم. بابت معنی‌بخشیدن به کلمه رویا، تشکر می‌کنم. از شما متشکرم، تا پایان.
کیه لینی 17 فصل برای یوونتوس بازی کرد و هنوز مشخص نیست که او قرار است بازنشسته شود یا این‌که یک فصل دیگر در لیگ MLS آمریکا به میدان برود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.