دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

ساکت: سوال حاشیه‌ای نپرسید

ساکت: سوال حاشیه‌ای نپرسید
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایسنا، محمدرضا ساکت در خصوص قهرمانی تیم سپاهان در لیگ برتر هندبال زنان اظهار کرد: دهه افتخار و دهه طلایی هندبال سپاهان دهه ۸۰ بود. در آن زمان سپاهان بیشترین قهرمانی، لژیونر و ملی پوش را داشت. بعد از آن از سال ۹۰ تا ۹۹ دچار نوساناتی شد.

وی گفت: با حضورم در باشگاه از سال قبل و با حمایت اعضای هیات مدیره که برخی از بزرگان هندبال هستند، توجه ویژه ای به موضوع هندبال شد، پروسه مدارس و آکادمی هندبال و ارتقای دانش مربیان و اعزام آنها به کلاس های بین المللی و استفاده از مدرسان بین المللی در اصفهان را انجام دادیم و نتایج خوبی کسب شد.

ساکت در ادامه افزود: سخت ترین و طولانی ترین لیگ هندبال را زنان و مردان ما با افتخار پست سر گذاشتند و من امیدوارم این یک‌ شروع مجدد برای هندبال سپاهان باشد. چون که سپاهان سال‌ها پرورش دهنده بهترین بازیکنان هندبال بوده است و ما هم در بخش زنان به رسالت خود آگاه هستیم.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان گفت: به هندبال ملی در هر دو بخش کمک‌ می‌کنیم و هم دوش فدراسیون و هیات اصفهان برای رشد این رشته تلاش می‌کنیم. هندبال به عنوان یک رشته ماندگار در فولاد سپاهان مطرح و ماندگار است.

وی درباره درباره تعطیلی رشته‌های باشگاه سپاهان مثل بسکتبال و والیبال و فوتسال گفت:  رشته های ما برای ۱۴۰۱ توسط هیات مدیره و کارشناسان مورد بررسی قرار گرفت. در هندبال، فوتبال، تیروکمان،تیراندازی، شمشیربازی، دوچرخه‌سواری و والیبال در هر دو بخش زنان و مردان و ووشوی بانوان و رشته‌های متعدد در بخش استانی، کارگری و قهرمانی حضور فعال داریم و همه آنچه باید در ورزش شود برای ما مشخص شود. ما همواره در سپاهان هندبال را داشتیم و خواهیم داشت.

ساکت افزود: در بسکتبال امسال حضور نداریم. هیات مدیره به جهت اینکه ذوب آهن ساختار خوبی در بسکتبال دارد در نظر گرفت که کار موازی نکنیم و دنبال تقویت رشته‌هایی باشیم که کمتر به آنها پرداخته شده است. نظر هیات مدیره در رشته والیبال حضور تیم سپاهان در لیگ جوانان و لیگ یک است.

وی در پاسخ به این سوال که نامه‌ای با عنوان ممنوعیت حضور بازنشستگان در فولاد مبارکه رسانه‌ای شده بود. این درحالی است که شما به دلیل بازنشستگی از فدراسیون فوتبال جدا شدید ولی در سپاهان کماکان مشغول هستید، گفت:  اینها سوالات حاشیه‌ای است در مورد ورزش از من بپرسید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.