دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

الگری: باید همه در آکادمی ها بازی کیه لینی را مطالعه کنند؛ احساس می کنم دیبالا را بزرگ کردم

الگری: باید همه در آکادمی ها بازی کیه لینی را مطالعه کنند؛ احساس می کنم دیبالا را بزرگ کردم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ یوونتوس در یک دیدار خانگی در سری آ ایتالیا مقابل لاتزیو به تساوی 2-2 رسید اما هیچکس در استادیوم زیاد به بازی توجهی نداشت زیرا دو بازیکن بزرگ این تیم یعنی جورجو کیه لینی و پائولو دیبالا از هواداران خداحافظی کردند. ماسیمیلیانو الگری پس از بازی در گفتگو با اسکای گفت:

شبی شگفت انگیز و پر از احساسات بود. امشب، شب کیه لینی و دیبالا بود. کیه لینی به فوتبال ایتالیا، اروپا و جهان چیزهای زیادی در مورد عشق و علاقه به کار یاد داد. فکر می کنم همه در آکادمی های فوتبال باید بازی های کیه لینی را مطالعه کنند تا بفهمند چگونه دفاع کنند. از نظر فردی، او چیزهای زیادی برای من به ارمغان آورد. وقتی به یوونتوس آمدم، او در کنار بوفون، بارتزالی، بونوچی و مارکیزیو باعث شدند یوونتوس را درک کنم و به من کمک کردند.
پائولو دیبالا برای 7 سال در یوونتوس بازیکن مهمی بود. وقتی به اینجا آمد یک بچه بود. احساس می کنم اینطور است که کمک کردم او بزرگ شود. او جایگاهش را به دست آورد و هواداران به خوبی برای شب خداحافظی از او تقدیر کردند. این تشویقی بود که شایسته اش بود. او با عشق و کلاس چیزهای زیادی به یوونتوس داد.
شرایط جدایی دو بازیکن کاملا متفاوت بود. کیه لینی لبخند بر لب داشت اما دیبالا به شدت ناراحت بود و گریه می کرد. آیا او آماده جدایی از یوونتوس بود؟

مساله آماده بودن یا نبودن برای جدایی نیست. فقط احساسات است. شاید جورجو وقتی امشب به خانه برسد، گریه کند. پائولو نتوانست جلوی خودش را بگیرد. از دیدن آنها احساساتی شده بودم. خوشحالم که چنین احساساتی را تجربه کردم.

و اما در مورد بازی، میلینکوویچ ساویچ در دقیقه 96 گل تساوی را به یوونتوس زد و الگری بسیار عصبانی به نظر می رسید:

ما در حال پیروزی بودیم، بازیکنان خوب کار می کردند اما چنین چیزهایی پیش می آید و به نوعی این اتفاق نشانه کنایه آمیزی از فصلی بود که داشتیم. باید دوباره به پیروزی عادت کنیم.
شایعاتی در مورد پیوستن پل پوگبا و سرگی میلینکوویچ ساویچ به یوونتوس به گوش می رسد زیرا آنها می خواهند خط هافبک را تقویت کنند. الگری در این مورد گفت:

من با باشگاه صحبت کردم. ما ایده های واضحی داریم. طبیعتا بازار غیرقابل پیش بینی است. فکر می کنم ما شالوده خوبی را بنا کرده ایم. بازیکنانی مانند ولاهوویچ و زکریا تازه رسیده اند. آنها فصل آینده پیشرفت می کنند. فابیو میرتی با پاس های رو به جلوی خود واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد. عاشق آن بودم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.