چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

تغییر حالت گل‌محمدی از خونسردترین به پراسترس‌ترین مربی لیگ برتر!

تغییر حالت گل‌محمدی از خونسردترین به پراسترس‌ترین مربی لیگ برتر!

به گزارش ایران ورزشی آنلاین یحیی گل‌محمدی را همه به‌عنوان مربی آرام و خونسرد می‌شناسند اما شرایط ویژه پرسپولیس با او کاری کرده که تبدیل به یکی از پراسترس‌ترین مربیان لیگ برتر شده و بعضاً واکنش‌های هیستریکی نشان می‌دهد که قبلاً هرگز از او ندیده بودیم.

اینکه پرسپولیس باید از عنوان قهرمانی‌اش در لیگ برتر دفاع کند و حالا که فینالیست آسیا شده آرزوی دیرینه هواداران و البته فوتبال ایران را جامه عمل بپوشاند مثل بار سنگینی روی شانه‌های او افتاده تا جایی که برای سه امتیاز در لیگ هم مثل فینال آسیا جان می‌دهد، آن هم در حالی که تاره در هفته دوم فصل هستیم.
این البته اولین اخراج یحیی گل‌محمدی در دوران مربیگری‌اش از روی نیمکت نیست اما به صورت کلی هیچ وقت او را به عنوان یک مربی پرخاشگر و عصبی کنار خط ندیده بودیم و حتی اگر باور کنیم فشار کار در پرسپولیس وحشتناک است و توقع هواداران و رسانه ها هر آدم آرامی را متحول می‌کند از گل محمدی چنین رفتاری بعید است.
یحیی که بازی پنجشنبه تیمش در مسجدسلیمان را با کارت قرمز اکبریان از دست داد تنها چند ثانیه مانده به پایان مسابقه به‌خاطر اعتراض به سوت داور مسابقه و اعلام خطا به ضرر پرسپولیس در موقعیتی نسبتاً خطرناک از کوره در رفت و با شوت کردن توپ و جر و بحث با داور روی عصبی خود را نشان داد.
او در اندک جملات بعد از بازی درباره داوری اینچنین گفت: «در 10 دقیقه آخر داور خطاهای خیلی بی‌موردی گرفت و بازی را خیلی ساکن کرد.» در عین حال با وجود دفاع تیم یحیی از واکنش او و اشاره به اشتباهات داور، حیدر سلیمانی یکی از کارشناسان داوری فوتبال گفت اخراج او به‌خاطر شوت کردن توپ که نشانه اعتراض است و خارج شدن از محوطه فنی درست بوده است.
البته دوستداران پرسپولیس می گویند شوت کردن توپ به نشانه اعتراض فقط یک کارت زرد باید داشته باشد و داور مسابقه در این صحنه زیاده روی کرده است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.