شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

بیش از این بی اعتبارمان نکنید

بیش از این بی اعتبارمان نکنید

گزارش امروز ایران ورزشی بسیار قابل تأمل است. می‌دانیم سر دوستان بسیار شلوغ است و آنقدر گرفتاری دارند که نمی‌توانند به موضوعاتی این‌چنین فکر کنند؛ اما بد نیست کمی از وقت گرانبهای آقایان به این موضوع معطوف شود که اگر عزیزی خادم بتواند با حکم صادر شده بعد از دو سال به فوتبال و فدراسیون برگردد چه فرجامی متوجه فوتبال و فدراسیون
خواهد شد.
فدراسیون فوتبال در این روزها آنقدر آشفته عمل کرد که نمی‌دانیم چه عاقبتی برای فوتبال ما رقم می‌خورد.
مهدی تاج اشتباهات بزرگی در مدیریت فدراسیون فوتبال نداشت؛ اما همان قرارداد ویلموتس کافی بود تا عمر مدیریتی او در فوتبال تمام شود.
بعد از او آرزو کردیم یک رئیس آینده‌نگر، جوان، علمی و پاک بالای سر فوتبال ما حاضر شود. نتیجه این دعا عزیزی خادم بود که همه اسناد زمان حضور او در فوتبال منتشر شد.
بعد از عزیزی خادم، قرار شد هیأت رئیسه اختیاردار فوتبال ما شود. آرزو کردیم هیأت رئیسه، فدراسیون را علمی، برنامه محور، مدبرانه، عاری از سلیقه‌ و به دور از رانت‌های شخصی اداره کند. از آنجا که دعاهای ما در فوتبال وارونه می‌شود نتیجه این آرزو هم شد همین وضعیتی که اکنون می‌بینیم.
حالا آرزو نمی‌کنیم. هشدار می‌دهیم حق ندارید با آینده و اعتبار فوتبال بازی کنید. اگر این حکم ایراد دارد و می‌تواند روزنه و راهی برای بازگشت به عقب فراهم کند، آن را برطرف کنید تا فوتبال ما بیش از این دچار حاشیه نشود.
فوتبال ما در این 17 ماه به اندازه صد سال بحران داشته و ظالمانه است اگر باری بیش از این روی گرده نحیف فوتبال بگذاریم. از وقتی رئیس وقت سازمان تربیت بدنی با دکتر دادکان درافتاد و ناحق فوتبال را به تعلیق کشاند، همواره برای رئیس مطلوب دعا کرده‌ایم؛ اما چون تدبیر و انتخاب مناسب مدیران در کار نبود، دعای ما به آسمان نرسید. ما و فوتبال را بیش از این بی‌اعتبار نکنید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.