سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

ژاوی: بارسلونا قرار است فصل آینده جام ببرد

ژاوی: بارسلونا قرار است فصل آینده جام ببرد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ پرونده فصل 22-2021  لالیگا برای بارسلونا شب گذشته با شکست مقابل ویارئال بسته شد. ژاوی، سرمربی بارسلونا در مصاحبه ای که پس  از بازی انجام داد، در مورد عملکرد شاگردانش و اهداف بلوگرانا در فصل آینده صحبت کرد.

فوتبال همین است، امروز سزاوار نتیجه بهتری بودیم؛ متاسفانه فرصت طلب ظاهر نشدیم. تقریبا تا اواسط بازی عملکرد خوبی داشتیم؛ پس از آن دو گل روی دو اشتباه فردی دریافت کردیم. حالا تا زمان سفر به استرالیا استراحت خواهیم داشت.
عملکردمان در طول فصل؟ به خاطر آن احساس خوشحالی نمی کنم اما در مجموع راضی هستم. در ماه نوامبر اوضاع بدی داشتیم اما حالا سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و سوپرکاپ را به دست آورده ایم. فصل آینده اما قرار است جام ببریم؛ به هیچ وجه نمی توانیم یک فصل بدون جام دیگر را بپذیریم. من هم به مانند باشگاه، توقعات زیادی از تیم دارم، طی این چند ماه کارهای فوق العاده ای انجام دادیم اما به اندازه کافی خوب نبودیم. با رئیس لاپورتا و اعضای بخش ورزشی صحبت کرده ام، این تیم به تقویت نیاز دارد.
وضعیت دمبله؟ تنها می توانم از خوبی هایش بگویم. او طی چند ماه اخیر به ما کمک زیادی رساند و خواهیم دید که اوضاعش چگونه پیش خواهد رفت. عثمان مانند یک حرفه ای واقعی عمل کرد؛ مثل همه اعضای تیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.