شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

زلاتان: اگر رایولا زنده بود می گفت 10 سال دیگر بازی کن و پول بدزد؛ بازنشستگی؟ ایبرای دیگری در زمین نمی بینم

زلاتان: اگر رایولا زنده بود می گفت 10 سال دیگر بازی کن و پول بدزد؛ بازنشستگی؟ ایبرای دیگری در زمین نمی بینم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ زلاتان ابراهیموویچ در ژانویه 2020 همراه با سیمون کیائر به میلان پیوست و از آن زمان ذهنیت روسونری به طور واضحی تغییر کرد و این راه به اسکودتو منتهی شد. مهاجم 40 ساله سوئدی در گفتگو با اسکای ایتالیا گفت:

شگفت انگیز است. آخرین باری که میلان اسکودتو گرفت من اینجا بودم و 11 سال بعد ما قهرمان شدیم و باز هم من اینجا هستم. وقتی به اینجا آمدم قول دادم و به آن عمل کردم. وقتی گفتم ما دوباره اسکودتو را می گیریم، خیلی ها خندیدند اما به سختی کار کردیم و نشان دادیم برای کسب نتیجه باید زحمت کشید.
زلاتان روزهای سختی را سپری کرد زیرا مدیر برنامه و دوست بسیار نزدیکش مینو رایولا در حالی که زلاتان در کنارش بود، درگذشت:

این جام را به مینو تقدیم می کنم. او یکی از کسانی بود که می خواست در میلان باشم و گفت من تنها کسی هستم که می توانم میلان را نجات دهم. این جام را به او تقدیم می کنم.

اگر رایولا الان اینجا بود، چه می گفت:

بیا 10 سال دیگر بازی کن و پول های بیشتری بدزد! (در حال خندیدن)
زلاتان باید تصمیم بگیرد بازنشسته می شود یا ادامه می دهد:

من باید در فرم خوبی باشم. باید بتوانم کارهایی را انجام دهم. وقتی احساسی خوبی داشته باشم، بعد خواهیم دید شرایط چگونه است. هنوز حس می کنم وقتی در زمین هستم، می توانم تفاوت را رقم بزنم. ایبرای دیگری آنجا نمی بینم! طی روزهای آینده تصمیم می گیرم. اخیرا واقعا روزهای سختی داشته ام. هم از نظر بدنی و هم شخصی بد بود. در نهایت هر کاری می توانستم کردم تا میلان این جام را بگیرد. نگران بودم مجبور شوم کناره گیری کنم اما می خواهم کارها را به روش خودم انجام دهم.
زلاتان رهبر رختکن میلان است و سخنرانی های زیادی برای بازیکنان جوان این تیم می کند:

طبیعتا در رختکن خیلی حرف می زنم. به همه گفتم تمرکز خود را حفظ کنند زیرا در این شرایط تمرکز به راحتی از دست می رود. این یک انتقام از سوی بازیکنانی بود که مردم به آنها اعتقادی نداشتند.
میلان نسبت به سال 2012 با ریاست سیلویو برلوسکونی، زمانی که زلاتان این تیم را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کرد، خیلی متفاوت است. باشگاه به لی یونگ هونگ فروخته شد و سپس به الیوت رسید. حالا گفته می شود مالکیت باز هم عوض می شود و ردبرد مالک باشگاه می شود:

تفاوت بسیار زیاد است. 11 سال پیش تیم 22 قهرمان داشت که همه چیز را کسب کرده بودند. ما هر فصل مدعی بودیم. این تیم پر از بازیکنان جوان است. ما فشار می آوریم تا آنها درک کنند میلان نمایانگر چیست. کاملا داستانی متفاوت دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.