شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

ما را هم ببرید سفر کانادا!

ما را هم ببرید سفر کانادا!
مازیار فیروزی
مازیار فیروزی

بازی ایران و کانادا؛ جدا از اینکه این بازی لغو می‌شود یا نه، آنچه که باعث شد تا این مسابقه در ایران خیلی برجسته شود سبقت پیشکسوتان از یکدیگر برای سفر به آن سوی دنیا است. اسمی از کسی آورده نمی‌شود اما مصاحبه‌ها را که بخوانید به خوبی به این نتیجه می‌رسید که بعضی‌ها یکی به نعل می‌زنند یکی به میخ.
از همان روزی که خبر رسید خداداد عزیزی قرار است همراه تیم راهی کانادا شود انگار که اسفندی روی آتش ریخته باشند. غباری همه جا را فرا گرفت و صدای انتقادها بلند شد. ابتدا همه روی عزیزی زوم کردند که قرار است جانشین کریم باقری در تیم ملی شود. همین اظهار نظر کافی بود تا برای چند ساعت فضای مجازی پر شود از حرف و حدیث. تا اینکه مصاحبه مسئولان فدراسیون کار را یکسره کرد و این طور عنوان شد که هرگز قرار نیست چنین اتفاقی بیفتد.
بحث دوم بر سر این بود که خداداد فقط همراه تیم است! حال سؤال دیگری اذهان را به سمت خودش کشاند که چرا خداداد؟ چرا مثلاً ما در این سفر نباشیم؟ پاسخ دادن به این سؤال هم دوباره وظیفه فدراسیون بود و احسان اصولی که درباره‌اش گفت: «خداداد عزیزی یکی از پیشکسوتان و چهره‌های شناخته شده ما در فوتبال است. به جز او نفرات دیگری هم توسط استیلی به این سفر دعوت شده‌اند اما فقط عزیزی افتخار داده و همراه تیم به کانادا می‌رود. همراهی‌اش از این باب است.»
همین اظهار نظر، این آب جاری را وارد رودخانه خروشان دیگری کرد و تعداد سؤال‌ها زیاد شد.البته این سؤال، سؤال ما اهالی رسانه هم هست که دعوت حمید استیلی از پیشکسوتان برای سفر به کانادا از کجا تأمین هزینه می‌شود؟ آیا بر اساس قرارداد با فدراسیون کانادا است و همه هزینه‌ها را آنها می‌دهند؟ آیا خود حمید استیلی دست به جیب شده و می‌خواهد دوستان، رفقا و آشنایان را با هزینه خودش راهی کانادا کند؟ (البته تا اینجا فقط خداداد عزیزی است)جواب دو – سه سؤال بالا داده شده و اگر این آخری هم پاسخ داده شود که دیگر بعید است سؤالی در این زمینه باقی بماند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.