دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

با حجازی سه جام کسب کردیم

طاهری: مدیران باشگاه استقلال از مراسم ناصرخان اطلاع نداشتند

طاهری: مدیران باشگاه استقلال از مراسم ناصرخان اطلاع نداشتند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ بیژن طاهری، سرپرست خوش اخلاق باشگاه استقلال سال‌ها با ناصر حجازی هم‌قطار بود و در دورانی که اسطوره فقید باشگاه استقلال در سنگاپور مربیگری می‌کرد، طاهری کنار حجازی بود. یازدهمین سالگرد اسطوره باشگاه استقلال بهانه‌ای شد تا چند کلامی با آقا بیژن هم‌کلام شویم. بیژن طاهری بار دیگر ناصر حجازی را مورد ستایش قرار می‌دهد.

دوم خرداد سالگرد درگذشت ناصر حجازی است، شما دوستی نزدیکی با حجازی داشتید...
بله، ناصرخان سال‌های سال بر گردن من حق بسیار زیادی دارد. زمانی که در فوتبال هزار تومان هم نبود دست من را گرفت و وارد فوتبال کرد. من هم برای حجازی سنگ تمام گذاشتم. ما با هم موفق شدیم سه جام کسب کنیم. با گذشت 11 سال از درگذشت ناصر اما هنوز احساس می‌شود که در بین ما حضور دارد. هنوز اسم او بر سر زبان‌ها است. من همیشه از مرام و معرفت ناصر همه جا تعریف کرده‌ام، نه فقط حالا که فوت شده است. او به معنای جامع و کامل یک دوست بود که باعث می‌شد همیشه به دوستی با او افتخار کنیم.
از باشگاه افراد زیادی در مراسم شرکت نکرده بودند، که باعث دلخوری برخی پیشکسوتانی که در مراسم بودند، شد.
ما واقعاً ‌از این مراسم اطلاعی نداشتیم، من در فضای مجازی فعالیت ندارم و اصلاً‌ چنین اطلاعیه‌ای را ندیده بودم، درگیر بازی با آلومینیوم بودیم. وقتی می‌خواهند مراسمی را 3، 4 روز زودتر از موعد برگزار کنند باید اطلاع‌رسانی گسترده‌تری انجام دهند.
غیبت استقلالی‌ها در این مراسم باعث به وجود آمدن سوءتفاهم‌هایی شده است.
ان‌شاءا... پس از بازگشت از کرمان بر مزار اسطوره جاودان استقلال و ایران حضور پیدا خواهیم کرد. ما اطلاع دقیقی از برگزاری مراسم جمعه گذشته نداشتیم. اما حتماً در زمان مناسبی از ناصرخان دوباره تجلیل خواهیم کرد.
 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.