شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

تمدید قرارداد نویر با بایرن مونیخ تا 2024

تمدید قرارداد نویر با بایرن مونیخ تا 2024
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ اف سی بایرن قرارداد مانوئل نویر را یک سال دیگر تا 30 ژوئن 2024 تمدید کرد. شماره یک آلمان در سال 2011 از شالکه به مونیخ رفت. این بازیکن 36 ساله از سال 2017 کاپیتان بایرن مونیخ بوده است.

اولیور کان، مدیرعامل باشگاه بایرن مونیخ گفت: "مانوئل نویر بهترین دروازه بان جهان است و سال هاست که استانداردهای جهانی را تعیین می کند. این یک موفقیت بزرگ است که برای مدت طولانی به طور مداوم در کلاس جهانی قرار بگیریم. ما بسیار خوشحالیم که قرارداد او را تمدید کردیم. مانوئل یک شخصیت تعیین کننده در تاریخ اف سی بایرن است."

حسن صالح حمیدزیچ، عضو هیئت مدیره باشگاه بایرن همچنین گفت: بسیار خوشحالیم که مانوئل نویر قرارداد خود را تا سال 2024 تمدید کرد. مانوئل از سال 2011 در بایرن حضور دارد، کاپیتان ماست، سال ها بهترین دروازه بان جهان بوده و البته یکی از بازیکنان کلیدی ماست. می‌خواهیم در سال‌های آینده در همه مسابقات موفق باشیم. مانوئل حمایت بزرگی برای ما در داخل و خارج از زمین است. او همچنان نقش مهمی در رسیدن به اهدافمان ایفا خواهد کرد."

مانوئل نویر همچنین درمورد تمدید قراردادش اظهار داشت: "خیلی خوشحالم که سفر من در اف سی بایرن ادامه دارد. ما دوباره تیم بسیار خوبی خواهیم داشت که با آن می توانیم برای هر عنوانی بازی کنیم. به عنوان یک دروازه بان، کاپیتان و رهبر، می خواهم پشتیبان و یک عامل کلیدی در اهداف بزرگ ما باشم. ما می خواهیم رکورد قهرمانی خود را افزایش دهیم و دوباره برای جام حذفی و لیگ قهرمانان رقابت کنیم."

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.