دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

مالدینی: تولد دوباره؟ دی ان ای باشگاه ما خاص است و هرگز تسلیم نمی‌شویم!

مالدینی: تولد دوباره؟ دی ان ای باشگاه ما خاص است و هرگز تسلیم نمی‌شویم!
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ یکی از مهمترین ارکان قهرمانی مجدد میلان بعد از سالها، پائولو مالدینی است. مالدینی حال درباره اوضاع روسونری اینچنین می‌گوید:

تئو؟ من به او افتخار میکنم. او هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد، اما پیشرفتی که در این سه سال داشته است باورنکردنی است.

به عنوان یک فوتبالیست، شرایط متفاوت است زیرا شما بخش زیادی از انرژی خود را در زمین میگذارید ولی به عنوان یک مدیر نمی توانید این کار را انجام دهید.حرف من این است که میلان هنوز زنده است و وقتی بازی را کنار گذاشتم، وقت گذاشتم تا در زمان مناسب وارد این نقش شوم.

نقش مهمی در ساخت تیم؟ این مسئولیت متفاوت از زمانی است که من بازیکن بودم.به عنوان یک مدیر، همیشه باید محاسبه کنید که تیم جوانی دارید که می توانید به آن اعتماد کنید. در این سه سال خیلی چیزها را به بازیکنان گفته ایم.

تولد دوباره میلان؟ برخی از چیزهایی را که در گذشته گفتم تکرار نمی کنم، وقتی مدیر می شوید چیزهای زیادی را می فهمید. من باید نسبت به افرادی که کارهای زیادی برای میلان انجام داده اند بیشتر احترام می گذاشتم. در زندگی شما اشتباه می کنید، مهم این است که درس بگیرید.  میلان یک باشگاه خاص است، ما زمان کمتری را برای انجام برخی کارها صرف می کنیم. ما دی‌ان‌ای و طرفداران خاصی داریم، هرگز تسلیم نمی‌شویم.تعادل برای بازگشت به اوج ضروری است."

ساندرو تونالی؟ او هنوز هر کاری که می تواند انجام دهد را نشان نداده است. او فصلی باورنکردنی داشته است، اما گاهی فراموش می‌کنیم که او از متولد 2000 است. وقتی به یک باشگاه بزرگ می‌رسی، اوضاع فرق می‌کند.

بالا بردن اسکودتو؟ امشب جشن بچه‌ها و مربی است. ما هم خوشحالیم.من مدیر هستم، هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد.  ما به پسرها فشار آوردیم که بیشتر تلاش کنند.گاهی اوقات آنها فقط به اعتماد نیاز دارند و این همان چیزی است که ماسارا و من در تلاشیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.