سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

کیلیان ام باپه: از حد یک بازیکن فراتر نخواهم رفت؛ رئال مادرید نیازی به متقاعد کردن کسی ندارد

کیلیان ام باپه: از حد یک بازیکن فراتر نخواهم رفت؛ رئال مادرید نیازی به متقاعد کردن کسی ندارد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی ؛ ام باپه پس از ماه‌ها مذاکره با رئال مادرید، در چرخشی ناگهانی تصمیم به تمدید قرادادش با پاری سن ژرمن گرفت تا شوک بزرگی به جامعه فوتبال وارد کرده باشد. او در روز دوشنبه در یک نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.
تصمیم سختی بود ولی من می‌خواستم اینجا فوتبال بازی کنم. در مورد فشارها صحبت کردید؛ من از سنین پایین با آن‌ها سر و کله زده‌ام، بنابراین به چنین چیزی عادت دارم.
من یک بازیکن فوتبال باقی می‌مانم و هرگز از حدود آن فراتر نخواهم رفت.
اینجا کشور من است و من نمی‌خواستم از در پشتی بروم. پروژه تغییر کرده و داستان من در اینجا به پایان نرسیده است. تصمیمم را هفته قبل گرفتم ولی به هم تیمی‌هایم اطلاع ندادم چون خواسته بود که این موضوع خصوصی بماند.
از فلورنتینو پرز و رئال مادرید بابت موافقت با تمامی شرایط برای انتقال من به آنجا متشکرم ولی تصمیم گرفتم در پاریس بمانم. حالا روی این پروژه و عصر جدید تمرکز کرده‌ام و به فکر آینده نیستم.
باشگاه‌هایی مثل رئال مادرید به خاطر عظمت خود نیازی به متقاعد کردن کسی ندارند. در مورد مسی و نیمار هم دیگر نیازی به اثبات کردن کیفیت‌شان نیست. آن‌ها می‌دانستند این یک مبحث شخصی است و به همین دلیل چیزی در مورد قراردادم نگفتند.
من هرگز پیراهن رئال مادرید را بر تن نکردم و با این حال از هواداران آن تیم ممنونم که مرا یکی از خودشان می‌دانند. امیدوارم تصمیمم برای ماندن در فرانسه را درک کنند. من فرانسوی هستم و می‌خواستم مدت بیشتری را در کشورم بگذرانم.
حق تصویر من؟ فوتبال تغییر کرده است و من می‌خواهم نماینده ارزش‌های خودم باشم. به زودی این مشکل را با متانت و احترام حل خواهیم کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.