دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

مهاجری: تبعیض‌ها باعث می‌شود مردم مسجدسلیمان متضرر شوند

مهاجری: تبعیض‌ها باعث می‌شود مردم مسجدسلیمان متضرر شوند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: حادثه تلخ ریزش ساختمان اداری - تجاری متروپل در آبادان که به کشته و مجروح شدن چندین نفر از هموطنان خوزستانی ما منجر شد را به مردم خوزستان و آبادان تسلیت می‌گویم. امیدوارم این حادثه، کمترین تلفات را داشته باشد و گروه‌های امدادی و پزشکی مانند گذشته، مجروحان حادثه را به شرایط خوب برگردانند.

وی با تمجید از شرایط نفت MIS گفت: خدا را شکر از روزی که مسئولیت نفت به ما سپرده شد، شرایط بهتری را برای تیم رقم زدیم و به ثبات نسبی رسیدیم. این ثبات در دیدار با تیم شایسته صنعت نفت به ما کمک می‌کند. گلایه‌هایی چون فشردگی بازی‌ها مطرح می‌شود که به نظرم ظلم به جمع، عین عدل است. تمام 16 تیم لیگ برتر درگیر این موضوع هستند و بازی‌ها با فاصله مشخصی جلو می‌رود.

وی با بیان اینکه دو دیدار نفت مسجدسلیمان در سه هفته اخیر، خارج از خانه بوده است، اظهار داشت: امیدوارم دوستان شیرازی از من ناراحت نشوند، اما با اینکه معیارهای ورود تماشاگران آنها مهیا نبود، فجر سپاسی از ظرفیت خودش استفاده کرد. مقابل نساجی در خانه خودمان به تماشاگر نیاز داشتیم، اما از حضور آنها محروم شدیم. هواداران در سیرجان و در بازی ما با گل‌گهر به ورزشگاه آمدند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با اشاره به لزوم فراهم شدن بازی جوانمردانه گفت: تبانی جلوی چشم من و شما رقم نمی‌خورد، چون کسی با اعتبار خودش بازی نمی‌کند. این تبعیض‌ها باعث می‌شود مردم مسجدسلیمان متضرر شوند. خدا را شکر بچه‌ها با درک شرایط، با تمام وجود تمرین می‌کنند. ان‌شاءالله با توان و تمرکز کامل بتوانیم بازی خوبی ارائه کنیم تا سه امتیاز را بگیریم و کارمان به اما و اگر و هفته پایانی کشیده نشود. این نهایت تلاش ماست و امیدوارم دعای خیر مردم جواب بدهد.

مهاجری در ادامه تصریح کرد: از روزی که به نفت مسجدسلیمان آمدم، مسئولان تمام تلاش خود را کرده‌اند و بازیکنان تمرینات خوبی انجام می‌دهند. این باعث می‌شود انگیزه بیشتری برای کسب نتایج بهتر داشته باشیم و امیدوار باشیم تا در دو بازی باقیمانده، از اعتبار خودمان، تیم نفت، مسجدسلیمان و فوتبال ناب خوزستان دفاع کنیم.

وی در مورد هدف نفت مسجدسلیمان در دربی نفتی‌های خوزستان بیان کرد: ما در هر بازی خانگی یا خارج از خانه، برای پیروزی وارد زمین می‌شویم. این موضوع را در دیدارهایی که در خدمت نفت مسجدسلیمان بوده‌ایم، نشان داده‌ام. هر بازی استراتژی خودش را دارد و ما سبک بازی خودمان را نسبت به استراتژی حریف تعیین می‌کنیم. در هر دیدار با نیت پیروزی وارد زمین می‌شویم و تلاش، تمرکز و برنامه تعیین می‌کند که چقدر به موفقیت می‌رسیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره غایبان تیمش عنوان کرد: میلاد باقری که هفته قبل بازیکن مؤثر ما بود، چهار کارته است و او را در اختیار نداریم. بازیکنان ما این‌قدر خوب کار کرده‌اند که می‌دانیم جایگزینان باقری؛ روز خوبی را برای خودشان و تیم نفت رقم می‌زنند و دغدغه‌ای از این بابت نداریم.

مهاجری با اشاره به نقش هواداران در نتایج تیم‌ها اظهار داشت: تماشاگران همیشه احساس خوبی را به مربی منتقل می‌کنند و ان‌شاءالله به ورزشگاه بیایند. من تجربه زیادی از حضور در تیم‌های پُرتماشاگر دارم و هواداران همیشه تأثیر خود را می‌گذارند. از زمانی که پای تماشاگران به ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز باز شده، نقش آنها در نتایج تراکتور کاملاً روشن است و این تیم در دو بازی خانگی خود پیروز شده است. من در جایگاهی نیستم که درباره اتفاقات دیدار تراکتور - پرسپولیس تعیین تکلیف کنم و اتفاقاتی افتاد که باید آن را پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه تماشاگران باعث می‌شوند زحمات مربیان زودتر به بار بنشیند، تصریح کرد: شما نمی‌توانید نقش 50،40 هزار هوادار را در قهرمانی نساجی در جام حذفی انکار کنید. من تاکنون جز خوبی، چیزی از مردم مسجدسلیمان ندیده‌ایم و آنها در دیدار با تراکتور، بازیکنان را به خاطر تلاش‌شان تشویق کردند. نفت در این بازی در خانه خود عقب افتاد و برای اولین بار جبران کرد. حضور تماشاگران نفت ارزشمند است و همراهی آنها در شیراز و سیرجان نشان می‌دهد مسجدسلیمان باید جایگاهی بسیار بهتر از این داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.