دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

اولی هونس: بارسلونا شش ماه پیش بدهی 1.3 میلیارد یورویی داشت و اکنون به بازیکن ما پیشنهاد ایکس میلیونی می‌دهد

اولی هونس: بارسلونا شش ماه پیش بدهی 1.3 میلیارد یورویی داشت و اکنون به بازیکن ما پیشنهاد ایکس میلیونی می‌دهد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛  اولی هونس رئیس افتخاری بایرن مونیخ، در مصاحبه‌ با (RTL) به صحبت‌های پینی زهاوی ایجنت روبرت لواندوفسکی واکنش نشان داده و در مورد تمدید قرارداد برخی بازیکنان مانند سرژ گنابری و خروج بازیکنانی مانند داوید آلابا و نیکلاس زوله از بایرن مونیخ صحبت کرده است.

اولی هونس در مورد شرایط روبرت لواندوفسکی در بایرن مونیخ گفت:

روبرت با ما قرارداد دارد و در حال حاضر، هیچکس در بایرن اجازه نمی‌دهد که او از این قرارداد خارج شود. واضح است که ما تاکنون جایگزینی برای او پیدا نکرده‌ایم. پس نظر ما در این‌باره، مشخص است. اگر او بماند، خوب بازی کند و همچنان با خانواده‌اش در آلمان احساس راحتی کند، شاید در ژانویه بیاید و به ما بگوید: "واو، من اینجا را خیلی دوست دارم و شاید دو یا سه سال دیگر نیز بمانم."
اولی هونس: لواندوفسکی فصل خوبی با ما خواهد داشت و سال آینده نظرش تغییر می‌کند

اولی هونس در مورد علاقه بارسلونا به روبرت لواندوفسکی، گفت:  آن‌ها لواندوفسکی را می‌خواهند و شش ماه پیش، 1.3 میلیارد یورو بدهکار بودند. برای اینکار باید هنرمند باشید. اگر در آلمان 1.3 میلیارد یورو بدهی داشته باشید، حکم ورشکستگی مقابل در منزل شما است و در این شرایط شما به بازیکن بایرن، پیشنهاد ایکس میلیونی می‌دهید؟ بارسلونا، آیا شما کاملا دیوانه شده‌اید؟

ژاوی مذاکره بارسلونا با لواندوفسکی را تایید کرد

اولی هونس در مورد صحبت‌های پینی زهاوی در مورد عدم قدردانی بایرن مونیخ نسبت به لواندوفسکی، گفت:

  منظور‍شان از قدردانی پول است. همیشه 99 درصد مسئله بازیکنان، در مورد پول بوده است. مسئله آلابا هم تنها پول بود. مسئله زوله نیز تنها در مورد پول بود. گنابری؟ او وضعیت مشابهی با زوله دارد. یک پیشنهاد عالی از سوی بایرن دریافت کرده و اکنون باید تصمیمش را بگیرد.

اولی هونس در مورد جدایی نیکلاس زوله از بایرن مونیخ، گفت:

نیکلاس زوله و ایجنتش، 30 درصد بیش‌تر از آنچه که بایرن پیشنهاد داده بود، می‌خواستند. او در دورتموند به طور قابل توجهی بیش‌تر از پیشنهادی که بایرن ارائه داد، درآمد خواهد داشت. از جمله پاداشی که که برای امضای قرارداد (به دلیل انتقال آزاد) دریافت خواهد کرد.
اولی هونس در مورد احتمالی جدایی گنابری از بایرن مونیخ به صورت آزاد در سال آینده، گفت:

  شما رسانه‌ها دارید مرا با این انتقال آزاد، دیوانه می‌کنید. منظورتان از این نوع سوالات چیست؟ می‌خواهید جیب این بچه‌ها را پر از پول کنید تا زمانی که بله را بگویند یا شاید (بهتر است) خفه شوید!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.