شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

شایعه‌ای که در راهروهای فدراسیون پیچید

حضور سر زده ‌ای‌اف‌سی در ورزشگاه‌ها

حضور سر زده ‌ای‌اف‌سی در ورزشگاه‌ها
مهدیه دریابیگی
مهدیه دریابیگی

ایران ورزشی - شایعه‌ای که روز گذشته در راهروهای فدراسیون پیچید این بود: «حضور سرزده نماینده‌های ‌ای‌اف‌سی در دو هفته پایانی لیگ برتر.» فدراسیون روزهای جنجالی را پشت سر می‌گذارد.
لیگ نفس‌های آخر خود را می‌کشد و طی چند روز گذشته اتفاقاتی در فوتبال افتاد که بیش از همه ساختمان سئول را درگیر مشکلات کرد.
از مهم‌ترین این اتفاقات؛ نیمه تمام ماندن بازی پرسپولیس و تراکتور در تبریز به‌دلیل سنگ پرانی تماشاگران بود.
روایت‌های مختلفی در این خصوص مطرح شد؛ اما آنچه بیشتر نقل شد این بود که سنگ‌پرانی‌ها بی‌دلیل اتفاق افتاده و پرسپولیسی‌ها سهمی در این خصوص نداشتند؛ به همین دلیل همه منتظر رأی کمیته انضباطی هستند و به احتمال زیاد بازی سه برصفر به نفع پرسپولیس می‌شود.
علاوه بر این اتفاق ماجرای دیگری هم فضای ساختمان سئول را به هم ریخت و آن هم خبر بازگشت عزیزی خادم به فدراسیون به‌دلیل گاف کمیته اخلاق در صدور حکم رئیس سابق فدراسیون است. در کنار این اتفاقات که بلبشویی این روزها در فدراسیون راه انداخته، انتشار خبر دیگری می‌تواند فوتبال ایران را تحت تأثیر قرار دهد.
خبر حضور سرزده نمایندگان ‌ای‌اف‌سی در ورزشگاه‌ها برای دیدن دو بازی آخر لیگ برتر خودش به تنهایی خبری بود که دوباره مسئولان فدراسیون را دچار استرس کرد. اگر این خبر درست باشد و این اتفاق بیفتد ممکن است ای‌اف‌سی تصمیمات جدیدی برای فوتبال ایران بگیرد.
تا اینجای کار انتشار این خبر خودش به منزله آزاد کردن ضامن یک بمب بود. اینکه مسئولان ای‌اف‌سی گفته‌اند بدون اطلاع قبلی اعلام می‌کنند چه بازی را برای تماشا انتخاب می‌کنند بیشترین واکنش را در بین مردان فدراسیون داشته است.
در روزهای پایانی لیگ التهاب چند خبر جنجالی، مردان ساختمان سئول را به اندازه کافی به هم ریخته است و در سرنوشت لیگ و فوتبال بی‌تأثیر نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.