سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

سامان جانشین سعید بنراحما

قدوس، بازیکن چند پسته برنتفورد

قدوس، بازیکن چند پسته برنتفورد

سرمربی برنتفورد سال‌ها در دانمارک مربیگری کرده و با توجه به نزدیکی سوئد به این کشور و درخشش سامان در اوسترسوند، او به طور دقیق با خصوصیات این هافبک- مهاجم ایرانی آشنایی دارد.

سامان جانشین سعید بنراحما

سامان قدوس بعد از انتقال به امی‌ین با محرومیت و سپس مصدومیت مواجه شد و به همین دلیل نتوانست آن ستاره‌ای باشد که هواداران این تیم انتظارش را می‌کشیدند. البته سامان در بازی‌هایی که به میدان رفت همیشه جزو خوب‌ها بود اما در نهایت مدیران باشگاه امی‌ین تصمیم گرفتند او را به باشگاهی دیگر بفروشند و در این راه چند میلیون یورو به جیب بزنند. بخصوص که لیگ دو فرانسه برای قدوس کوچک بود و خود او هم می‌خواست به تیمی بهتر در لیگی معتبرتر برود و توانایی‌هایش را نشان بدهد. برنتفورد انتخاب قوس است که همین روزها نهایی خواهد شد. باشگاهی که قدوس در تست‌های پزشکی‌اش شرکت کرده و قرار است انتقالش در همین روزها نهایی شود. برنتفورد فصل قبل در چمپونشیپ درخشید و حتی تا پلی‌اف صعود به لیگ برتر نیز پیش رفت اما در نهایت مغلوب فولام شد تا نتواند در بالاترین سطح از فوتبال باشگاهی در انگلیس حضور یابد. این فصل هم برنتفورد با خریدهایی که انجام داده و البته حفظ استخوانبندی‌اش چنین هدفی دارد و در این مسیر سامان قدوس می‌تواند مهره‌ای موثر و مفید در ترکیب تیم توماس فرانک باشد.

 از نگاه رسانه‌های انگلیسی سامان قدوس می‌تواند بازیکن چند منظوره‌ای در ترکیب تیم برنتفورد باشد. به گزارش Hampshirelive انگلیس، سامان قدوس با پشت‌ سر گذاشتن مراحل نهایی انتقالش به برنتفورد آماده امضای قرارداد رسمی‌اش می‌شود. انتقال این بازیکن ایرانی از امی‌ین فرانسه به برنتفورد ابتدا به صورت قرضی خواهد بود و در پایان فصل امکان خرید قطعی‌اش برای تیم انگلیسی وجود دارد. سامان قدوس قابلیت بازی در چند پست از جمله مهاجم، هافبک هجومی و وینگر چپ را دارد. این بازیکن 27 ساله به احتمال فراوان جایگزین سعید بنراحما می‌شود که پیشنهادهایی از آستون‌ویلا و کریستال پالاس دریافت کرده است.  نکته جالب شناختی است که توماس فرانک دانمارکی از قدوس دارد. او سال‌ها در دانمارک مربیگری کرده و با توجه به نزدیکی سوئد به این کشور و درخشش سامان در اوسترسوند، فرانک به طور دقیق با خصوصیات این هافبک- مهاجم ایرانی آشنایی دارد. همین مسئله کار سامان را برای هماهنگی با مربی و سایر بازیکنان برنتفورد آسانتر خواهد کرد. نکته‌ای که یکی از دلایل اصلی انتخاب برنتفورد از سوی قدوس نیز هست.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.