شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

تارتار یک فصل دیگر در ذوب آهن

تکلیف حدادی‌فر چه می‌شود؟

تکلیف حدادی‌فر چه می‌شود؟
محسن ذاکری
محسن ذاکری

به گزارش ایران ورزشی؛ مهدی تارتار سرمربی ذوب‌آهن درباره تمدید قراردادش می‌گوید: «باید با تلاش و زحمت، ذوب‌آهن را به روزهای خوب گذشته برگردانیم که قطعاً امری زمانبر است و نمی‌توان یک یا دو ساله به آن رسید. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا دل هواداران را شاد کنیم. باید صبور باشیم و آرام آرام پیش برویم، چرا که برداشت در فوتبال، از سال سوم به بعد است. اگر بتوانیم بچه‌های خودمان را حفظ کنیم، ۲۰ یا ۳۰ درصد تغییر در تیم خواهیم داشت. تیم شکلش را به دست آورده و نتایج بازی‌ها بیانگر همین موضوع است.»
تارتار درباره حواشی پیش آمده در فصل جاری برای تیمش این طور می‌گوید: «این فصل گذشت، اما مانند سال‌های قبل بخصوص در خانه از ناحیه داوری ضربه خوردیم. قبول می‌کنیم که داوران به عمد این کار را نمی‌کنند و سهوی است، اما امیدوارم این اتفاق در سال آینده تکرار نشود. ظرفیت ما دیگر برای تحمل این نوع اشتباهات داوری تکمیل شده است.» اما هدفگذاری او برای فصل آینده: «در فوتبال نمی‌توان قول داد، اما قطعاً برای رسیدن به بهترین جایگاه در جدول تلاش می‌کنیم که این شامل همه چیز می‌شود.»

حدادی‌فر، علامت سؤال بزرگ
هفدهم فروردین ماه بود که عکسی منتشر شد که نشان می‌داد مهدی تارتار و قاسم حدادی‌فر کدورت‌ها را کنار گذاشته‌اند و کاپیتان ذوب‌آهن بزودی در تمرینات حاضر خواهد شد. حتی در آن جلسه کیکی هم با نوشته اتحاد شیرین و ماندگار بریده شد. همان روز هم روابط عمومی باشگاه مدعی شد: «در جلسه‌ای که با حضور مهندس کرمی معاون شرکت سهامی ذوب‌آهن و رئیس هیأت‌مدیره باشگاه و علیرضا احسانی مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و قاسم حدادی‌فر برگزار گردید کاپیتان اسبق ذوب‌آهن در ادامه مسابقات فصل جاری و فصل پیش رو به‌عنوان بازیکن به تیم فوتبال ذوب آهن بازگشت.» اما در حالی که هواداران این تیم منتظر بازگشت کاپیتان بودند این اتفاق نیفتاد و حدادی‌فر طی مصاحبه‌ای آب پاکی را روی دست باشگاه ریخت: «تصمیم گرفتم در تیم نباشم تا شرایط طوری باشد که تارتار راحت‌تر باشد؛ بعد از این اتفاق، صحبت دیگری نشد و در نهایت تصمیم به خداحافظی گرفتم. در نهایت به این نتیجه رسیدم نمی‌توانم در چند هفته باقیمانده کمکی به تیم کنم و خیلی اثربخش باشم، اگر شرایط مناسب باشد فصل آینده در خدمت تیم هستم؛ امیدوارم تیم ذوب‌آهن در این شش هفته باقیمانده نتایج مناسبی کسب نموده و در نهایت در رتبه‌ای قابل قبول فصل را به پایان برساند.»
حالا با تمدید قرارداد تارتار علامت سؤال بزرگ پیش روی قاسم حدادی‌فر است. به احتمال بسیار زیاد باشگاه در جلسه برای تمدید قرارداد با سرمربی‌اش درباره کاپیتان تیم هم صحبت کرده که باید دید موضع طرفین چه خواهد بود؟ آیا حدادی‌فر آخرین سال فوتبالی‌اش را با ذوب‌آهن پشت سر می‌گذارد یا این که قبل از شروع فصل آینده خداحافظی می‌کند؟
 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.