شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

بیرانوند،شجاع و کنعانی زادگان بیایند دوباره قهرمان می شویم

خوراکچی:پرسپولیس خانه تکانی می خواهد مثل زمان برانکو

خوراکچی:پرسپولیس خانه تکانی می خواهد مثل زمان برانکو

به گزارش ایران ورزشی؛ محمود خوراکچی و یک اظهار نظر فنی درباره شرایط پرسپولیس.
دروازه بان اسبق پرسپولیس بر این عقیده است که بازگشت شجاع و کنعانی زادگان می تواند به قهرمانی سال آینده پرسپولیسی ها کمک بزرگی کند.

وقتی یک تیم موفق نمی شود فقط یک دلیل ندارد
وقتی تیمی موفق نمی‌شود، عوامل زیادی در این رابطه مطرح می‌شوند و در این بین نمی‌توان تنها روی یک دلیل و یک علت به عنوان مقصر اصلی دست گذاشت. پرسپولیس بازیکنان کلیدی‌اش را از دست داد و پس از آن بازیکنان جذب شده طوری نشان ندادند که بتوانند برای قهرمانی بجنگند.

پای صحبت های یحیی هم بنشینیم
در این بین باید پای صحبت‌های یحیی هم بنشینیم تا ببینیم آیا باشگاه توانسته اولویت‌های اولش را جذب کند. در واقع یحیی شاید نتوانست بازیکنانی که در اولویت اول او قرار داشتند را جذب کند، به نوعی او مجبور شد بر اساس موجودی‌ای که در بازار در آن مقطع وجود داشت عمل کند. آن زمان در بازار نقل و انتقالات فقط همان بازیکنان وجود داشتند، از همین رو شرایط به گونه‌ای شد که در نیم فصل دوم هم بازیکنان نتوانستند خوب کار کنند. در واقع بازیکنان جذب شده جرقه داشتند اما تأثیر‌گذاری لازم را نه تا نشان دهند بازیکنان بزرگی نبودند. در واقع بعد از اینکه پیش فصل را از دست دادیم، ستاره‌ها را هم از دست داده بودیم.

پرسپولیس به یک خانه تکانی مثل زمان برانکو نیاز دارد
پرسپولیس به یک خانه‌تکانی مانند زمان برانکو نیاز دارد. اواخر فصل که ایشان به پرسپولیس پیوستند، در سال دوم آرامش خیلی خوبی در تیم حاکم شد و تیم آنقدر آرامش داشت که می‌دانست به کجا خواهد رفت و پایان کار چه خواهد شد.

به عمرم اتفاقاتی که در بازی با تراکتور افتاد را ندیده ام
طی سال ها حضورم در ورزش اتفاقاتی مانند بازی تراکتور و پرسپولیس را ندیده بودم. در این بین عده‌ای تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند که انگار برای تماشای فوتبال به ورزشگاه نیامده بودند و اتفاقاتی را در ورزشگاه رقم زدند که موهای تنم سیخ شده بود. امیدوارم چنین اتفاقاتی دیگر رخ ندهد و رأیی اعلام شود که رخداد تبریز تبدیل به یک اپیدمی نشود و به نوعی در نطفه خفه شود و عواملش به شدیدترین شکل ممکن تنبیه شوند.

بیرانوند بیاید تا جام جهانی را از دست ندهد
بیرانوند باید بیاید که هم جام جهانی را از دست ندهد و هم دروازه پرسپولیس را برای لیگ آینده به ثبات برساند. طبیعی است در چنین حالتی حامد لک هم در پرسپولیس نماند. با بازگشت شجاع و کنعانی‌زادگان همراه بیرانوند که انصافاً جزو بهترین‌های تاریخ پرسپولیس بودند، حتماً پرسپولیس به همان تیم قهرمان تبدیل شده و قهرمانی‌های قبلی را تکرار خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.