یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

سجادی خطاب به افراد پناهنده: چرا در قالب تیم‌های ورزشی، ورزشکاران را بدنام می‌کنید؟

سجادی خطاب به افراد پناهنده: چرا در قالب تیم‌های ورزشی، ورزشکاران را بدنام می‌کنید؟
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، حمید سجادی در مجمع فوق‌العاده کمیته ملی المپیک با اشاره به اینکه امیدوار هستیم در عرصه وظایف خود در حوزه ورزش در این مقطع زمانی به بهترین شکل عمل کنیم، اظهار داشت: برآیند ما حاکی از آن است که ورزش در دنیا به بلوغ رسیده و باید ما نیز حوزه ورزش عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: در ورزش ایران فعالیت‌های خود را انجام می‌دهیم و اعزام‌ها بر اساس برنامه انجام می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه دولت تصمیمات سختی را مدنظر قرار داده است، عنوان کرد: ما نیز در حوزه وظایف خود در ورزش فعالیت‌ها را پیش می‌بریم و باید بدانیم دشمنانی داریم که دندان تیز کرده‌اند.

سجادی ضمن قدردانی از عملکرد هیئت اجرایی، گفت: از  هیئت اجرایی تشکر می‌کنم اما این امکان وجود داشت که تاریخ انتخابات را بر اساس ضوابط قانونی در هیئت اجرایی تصویب و اعلام می‌کردند و اینکه تعیین زمان برگزاری انتخابات در اختیار مجمع کمیته قرار گرفته، ارزشمند است.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه باید همدلی و وفاق در ورزش بیشتر شود، گفت: مقام معظم رهبری فرمایشاتی در حوزه ورزش دارند و بیانیه گام سوم مسئله‌ای است که باید مدنظر قرار گیرد، همچنین دغدغه‌هایی از سوی رئیس جمهور در حوزه ورزش وجود دارد. برخی تکالیف از جمله بیمه، معیشت ورزشکاران، استفاده بهینه از اماکن ورزشی، تکمیل ساخت اماکن ورزشی و اعزام‌های ورزشی وجود دارد که باید انجام دهیم.

سجادی در مورد مهاجرت و پناهندگی برخی ورزشکاران، عنوان کرد: چرا سایر ورزشکاران را بد نام می‌کنید؟ اگر قرار است در کشور دیگری زندگی کنید یا اینکه یکسال به کشور دیگری بروید یا اینکه برای تحصیل به کشور دیگری مهاجرت کنید چرا در قالب تیم‌های ورزشی به این کار دست می‌زنید و سایر ورزشکاران را بد نام می‌کنید؟

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.