دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

مهدی فروردین: هیچ هماهنگی در فدراسیون وجود ندارد / وضعیت بازی ایران - کانادا نامشخص است

مهدی فروردین: هیچ هماهنگی در فدراسیون وجود ندارد / وضعیت بازی ایران - کانادا نامشخص است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، رییس فراکسسیون ورزش در خصوص حواشی به وجود آمده پیرامون بازی ایران - کانادا گفت:

بازی های که بخواهد شب فیفادی تصمیم گیری شود، با چنین حواشی ای رو به رو می شود اما اگر برنامه ریزی دقیقی شود، قطعا با چنین مشکلاتی مواچه نیستیم. جامعه فوتبال و علاقه مندان به تیم ملی حق دارند گلایه کنند و این به سیستم مدیریتی ورزش به ویژه فدراسیون فوتبال وارد است.
محمدمهدی فروردین گفت:

از زمان انتخابات، هیچ هماهنگی ای در فدراسیون وجود نداشت. صعود تیم ملی به جام جهانی هدیه خوبی به مردم بود اما اتفاقاتی که در فدراسیون فوتبال افتاد متاسفانه ناامید کننده است و برازنده ورزش و فوتبال کشور نیست.
او افزود:

از چنین فدراسیونی باید چنین توقعی هم داشت. الان نمی دانیم بازی مقابل کانادا برگزار می شود یا لغو. وقتی روی بازی‌هایی دست می‌گذاریم که شک و شبهه دارد، باید هم حواشی ایجاد شود. خودمان داریم بهانه دست معاندین می‌دهیم؛ آن از قرارداد VAR و از کشورهایی شدیم که از داشتن سیستم کمک داور ویدیویی محروم هستیم و این هم از مسابقات تدارکاتی.
رییس فراکسیون ورزش مجلس افزود:

وزیر ورزش به این بی‌تدبیری‌ ها ورود کند. از برگزاری لیگ تا آماده سازی تیم ملی با چنین مشکلات و ضعف هایی رو به رو هستیم و 2-3 سالی هست که حواشی فوتبال بیش از پیش شده است. در گذشته بازی های تدارکتی مشخص بود و الان اصلا معلوم نیست با چه تیمی بازی می کنیم.
فروردین در پایان گفت:

الان هم دولت و مجلس به لحاظ مالی حمایت می کنند اما مشکل مدیریتی وجود دارد. امیدوارم در این حوزه ها تصمیمات اساسی گرفته شود تا انقدر با ذهن و روان مردم بازی نشود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.