یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

دکتر سید حمید سجادی: پروژه مجموعه المپیک استان کرمانشاه قابلیت برگزاری رویدادها و اردوهای بین المللی را دارد

دکتر سید حمید سجادی: پروژه مجموعه المپیک استان کرمانشاه قابلیت برگزاری رویدادها و اردوهای بین المللی را دارد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وزارت ورزش و جوانان دکتر سید حمید سجادی اظهار داشت: سفر به استان کرمانشاه شرایط را جهت بازدید از مجموعه المپیک که یکی از مجهزترین و بروزترین مجموعه های ورزشی است، فراهم کرد.

دکتر سجادی با اشاره به ۶ هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در سراسر کشور، گفت: پروژه سوارکاری و استخر مجموعه المپیک کرمانشاه یکی از این ۶ هزار پروژه است که اتمام آن نیازمند، حدود ۶۰ میلیارد تومان است و این پروژه هدیه بزرگی به ورزش های آبی( شنا، شیرجه و واترپلو) استان خواهد بود.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه اظهار داشت: پروژه ۶ هزار نفری داخل سالن از دیگر پروژه های بزرگ و چندگانه استان است که از همه لحاظ قابلیت و ظرفیت برگزاری مسابقات سوارکاری و پرش را دارد و اتمام آن نیز، نیازمند حدود ۵۰ میلیارد تومان اعتبار است.

وی ضمن قدردانی از اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در خصوص ساخت مجموعه المپیک استان گفت: جهت اتمام مجموعه المپیک پیگیر برگزاری کارگروه ویژه هستم و امیدوارم پیش از المپیک پاریس، پروژه مجموعه المپیک کرمانشاه به اتمام برسد و بتوانیم جهت رویدادها و اردوهای بین المللی از مجموعه استفاده کنیم.

دکتر سجادی تصریح کرد: ما در دوره جدید مدیریت وزارت ورزش و جوانان با مجوزی که از نهاد ریاست جمهوری داریم، از مشارکت های مردمی نیز جهت اتمام پروژه های ورزشی استقبال خوبی میکنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.