شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

تارتار: نمی‌‌ دانم چرا اینقدر تبعیض وجود دارد و بودجه‌‌ ها متفاوت است

تارتار: نمی‌‌ دانم چرا اینقدر تبعیض وجود دارد و بودجه‌‌ ها متفاوت است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل نساجی اظهار داشت:
بازی را خیلی خوب شروع کردیم و به کار مسلط بودیم. موقعیت‌هایی هم داشتیم، اما کم‌دقت بودیم. امروز موقعیت‌های خوبی در ارسال‌ها داشتیم و می‌توانستیم در نیمه اول کار نساجی را تمام کنیم. در نیمه دوم نساجی نغییراتی ایجاد کرد و بازی متعادل‌تر شد، مخصوصا در 15 دقیقه اول. امروز روز ما نبود. با وجود موقعیت‌هایی که داشتیم توپ‌های‌مان به گل نرفت.
وی در ادامه افزود:
به هر ترتیب فوتبال‌مان را به حریف دیکته کردیم. با احترام به تیم نساجی فکر می‌کنم استحقاق برد را در این بازی داشتیم. به هر حال آخر فصل است و بازیکنان خسته هستند و ممکن است مصدوم شوند، برای همین باید خیلی حواس‌مان جمع باشد. باید به بازیکنان جوان‌تر هم بازی دهیم. امروز توانستیم در نیمه دوم به بازیکن آکادمی‌مان بازی بدهیم که خیلی هم خوب کار کرد. هفته بعدی هم بازی سختی مقابل گل‌گهر داریم که امیدوارم دست پر از زمین خارج شویم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره صحنه‌های مشکوک داوری دیدار این تیم مقابل نساجی تصریح کرد:
باشگاه در حال تلاش است تا قرارداد بازیکنان را تمدید کند. با بازی‌های خوبی که داشتیم، خیلی از باشگاه‌ها با مبالغ بالا دنبال بازیکنان ما هستند. نمی‌دانم چرا اینقدر تبعیض وجود دارد و بودجه‌ها متفاوت است. متأسفانه یک باشگاه برای یک بازیکن داخلی در یک فصل 20 میلیارد هزینه می‌کند!
این بازیکن هم پیشنهادات زیادی دارد. با توجه به سنی که دارد در نیم‌فصل هم قصد رفتن داشت که از او خواستیم بماند و از او تشکر می‌کنیم. اگر دلش بود که بماند، ما استقبال می‌کنیم، ولی اگر رفت هم نمی‌توان ایرادی گرفت، چون بازیکن آزاد است و پیشنهادات خوبی دارد. سعی می‌کنیم تیم را حفظ کنیم و شرایط بهتری را برای فصل بعد داشته باشیم.
تارتار درباره وضعیت قاسم حدادی‌فر برای فصل بعد و اینکه آیا او به کادر فنی اضافه می‌شود، گفت:
همیشه گفتم قاسم عزیز باشگاه است و درِ باشگاه به روی او همیشه باز است. باید بعد از مسابقات نشستی داشته باشیم تا ببینیم چه کار می‌شود کرد تا بهترین تصمیم را درباره حدادی‌فر بگیریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.