شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

مورینیو: تجربه در فینال به کار نمی‌آید؛ در تیرانا همان احساس اولین فینالم را دارم

مورینیو: تجربه در فینال به کار نمی‌آید؛ در تیرانا همان احساس اولین فینالم را دارم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رمانیوز؛ سرمربی جالوروسی گفت:

در مجموع فصل مثبتی را سپری کردیم. دو فینال در پایان فصل در انتظار ما بود. اولی بازی با تورینو در هفته پایانی سری آ بود که ما را به آنچه شایسته اش بودیم یعنی سهمیه لیگ اروپا رساند. موفق شدیم در آن فینال پیروز شویم. ما هدف دیگری هم داریم و حالا نوبت فینال دوم است. برای رم طبیعی است که در مسابقات اروپایی حضور پیدا کند؛ بنابراین با کسب سهمیه، ما تاریخ سازی نکرده ایم اما فینال لیگ کنفرانس اروپا همان تاریخ سازی است. ما تاریخ را نوشته‌ ایم تا به فینال برسیم، اما اکنون باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا کار را تمام کنیم.
مخیتاریان امروز برای اولین بار با گروه تمرین کرد، یک جلسه کوتاه تمرینی. این تمرین برای او مهم بود و من به تجربه او اعتماد دارم. مخیتاریان بدن خود را می شناسد و در پایان تمرین به من گفت که در دسترس است.

قبلا در دو فینال لیگ اروپا و دو فینال لیگ قهرمانان اروپا حاضر بوده ام اما فینال فردا، داستان خودش را دارد. یک فینال پیش روی ماست و تنها چیزی که تا فردا در ذهنم می گذرد، همین است. تجربه در فینال ها کمکی نمی کند، برخلاف آنچه من فکر می کردم. من همان حسی را دارم که در اولین فینال خود داشتم. متمرکز هستم. این روش من برای آماده شدن برای بازی ها است.
من یک سوپر جام اروپا را با یونایتد در مقدونیه شمالی بازی کردم و عالی بود. کشور و شهری که از حضور تیم های بزرگ استقبال می کند و این رویداد را جشن می گیرد. تیرانا هم همینطور است و به راحتی می توان فهمید که لحظه مهمی برای مردم آلبانی است. ورزشگاه بسیار بسیار زیبا است اما افسوس که ظرفیت زیادی برای حضور تماشاگران ندارد. این احساس وجود دارد که مردم تیرانا از رم حمایت می کنند و دلیلش حضور ماراش کومبولا است. اگر رم برنده شود یک آلبانیایی جام را بالا می برد و این برای مردم آلبانی معنای زیادی دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.