دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

سکوت دایی و عادل شکست

شهریار اولین مهمان فوتبال 360 شد

شهریار اولین مهمان فوتبال 360 شد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال 360، اپلیکیشن «فوتبال ۳۶۰» که در آن اخبار، گزارش‌ها و تمام اتفاقات فوتبالی ایران و جهان در قالب متن، ویدیو و پادکست ارائه می‌شود، چندروز پیش منتشر شد و حالا اولین تیزر این برنامه که گفتگوی فردوسی‌پور با علی دایی است منتشر شد. گفت و گوی جذابی که در آن عادل فردسی پور گفت و گوی متنوعی با شهریار فوتبال ایران داشته است.

عادل فردوسی‌پور، که به نظر می‌رسد با صحبت‌های رئیس جدید صدا و سیما، به طور قطع به تلویزیون برنخواهد گشت، در پلتفرمی جدید، همراه با کارشناسان و مهمانان ویژه بازی‌های مهم داخلی و خارجی را بررسی خواهد کرد. دیروز رئیس صداو سیما در خصوص بازگشت مجری سابق برنامه نود اظهاراتی را مطرح کرد به به نظر می رسد دوری فردوسی پور از این سازمان همچنان ادامه خواهد داشت.

جبلی در اظهاراتی از اختلاف مالی شدید با فردوسی پور گفت و البته اینکه بازگشت او تنها با اجازه و امضای او میسر نخواهد شد.

با این حال در خصوص فوتبال ۳۶۰ گفته می شود، یکی از برنامه‌های ویژه اپلیکیشن «فوتبال ۳۶۰» پوشش مستقیم فوتبال‌های اروپایی است، که قرار است مهم‌ترین بازی‌های اروپایی با گزارش عادل فردوسی‌پور پخش شود. احتمال اینکه اولین گزارش این اپلیکیشن بازی فینال لیگ قهرمانان بین تیم‌های رئال مادرید و لیورپول باشد زیاد است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.