پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

همه در فرانسه از ماندن ام باپه خوشحال هستند

تیری آنری: ماندن ام باپه در پاری سن ژرمن، اتفاق بزرگی برای فوتبال فرانسه است

تیری آنری: ماندن ام باپه در پاری سن ژرمن، اتفاق بزرگی برای فوتبال فرانسه است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ حال تیری آنری اعتقاد دارد که تصمیم کیلیان ام باپه برای ماندن در پاری سن ژرمن، اتفاقی بزرگ و مهم برای فوتبال فرانسه است. آنری در مصاحبه با گل در این‌باره، گفت:
تصمیم ام باپه برای ماندن در پاری سن ژرمن، اتفاق بسیار بزرگی برای فوتبال فرانسه است. من فکر می‌کردم که او می‌خواهد برود. همه و از جمله خودش نیز چنین فکری را می‌کردند. اما او نظرش را تغییر داد. نمی‌دانم که دقیقا چه چیزی باعث شد تا نظرش را تغییر دهد زیرا من هنوز مصاحبه او را ندیده‌ام. حتما عاملی اساسی در میان بحث‌هاوجود داشته است. شنیده‌ام برخی افراد به او زنگ زده‌اند. ظاهرا رئیس جمهور فرانسه هم با او تماس گرفته و این اتفاق،دیوانه کننده است.
تیری آنری در مورد اینکه تمدید قرارداد ام باپه چه ارزش و معنی برای پاری سن ژرمن دارد، گفت:
امیدوارم این نشان دهد که پاری سن ژرمن به کجا می‌خواهد برود (چه هدفی را در پیش گرفته است). به طور معمول یک چیز مشخص است. وقتی برای یک باشگاه بزرگ بازی می‌کنید، از آن دور نمی‌شوید و زمانی که شما پیر شدیدآن باشگاه بزرگ، آنگاه از شر شما خلاص می‌شود. شما در اوج (دوران) خود هستید و تصمیم می‌گیرید که نروید. او تصمیم گرفت بماند و مشخصا، باشگاه در قلب او جای دارد.همه در فرانسه از این اتفاق خوشحال هستند. اینکاری است که شما باید قبل از هر چیزی به عنوان یک تیم، انجام دهید. اگر می‌خواهید موفق باشید، نمی‌توانید آن مرد را رها کنید و اگر او را رها کنید، قرار نیست کسی مانند او را در گوشه و کنار پاریس پیدا کنید.
تیری آنری در مورد اینکه بسیاری از هواداران فوتبال دلیل ماندن او در پاری سن ژرمن را پول می‌دانند، گفت:
مردم مدام در مورد پول و قدرتی که او به دست می‌آورد، صحبت می‌کنند اما من دوست دارم فکر کنم که او برای مدت طولانی به این مسئله فکر کرده است. پول را هر جایی که می‌رفت به دست می‌آورد اما او خواهان ماندن بود.
ما در سطح باشگاهی مشکل داریم و اغلب در اروپا، قهرمان نمی‌شویم. ما تنها دو قهرمانی داریم. فکر می‌کنم یکی از آن‌ها متعلق به پاری سن ژرمن در جام برندگان اروپا باشد که آن را مقابل راپید وین به دست آوردند و دیگر نیز مارسی که در فینال، میلان را شکست داد. تعداد‌شان زیاد نیست. بنابراین اگر بازیکنی مانند ام باپه را از دست بدهید، قهرمانی در اروپا برای پاری سن ژرمن، کمی سخت خواهد شد اما خوشبختانه او می‌ماند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.