پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

بوفون: میلان قوی ترین نفرات را نداشت اما بهترین تیم بود؛ ولاهوویچ در یوونتوس امتحانش را پس داد

بوفون: میلان قوی ترین نفرات را نداشت اما بهترین تیم بود؛ ولاهوویچ در یوونتوس امتحانش را پس داد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی ؛ یوونتوس در این فصل سری آ موفق نشد در کورس قهرمانی باشد اما پس از یک آغاز بسیار بد، در پایان توانست به راحتی سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را بگیرد. به گزارش توتو اسپورت، جانلوئیجی بوفون در مورد فصل یوونتوس گفت:
از نظر من پس از سال ها قهرمانی یوونتوس می تواند استراحتی کوتاه داشته باشد. هدف اول کسب سهمیه لیگ قهرمانان بود و با توجه به نتایج ابتدای فصل، کسب بدون زحمت سهمیه مثل معجزه بود.
بوفون در مورد خرید جدید یوونتوس، دوشان ولاهوویچ و عملکرد او در نیم فصل دوم گفت:
او همین حالا چندین گل در شش ماه اولش در یوونتوس زده است. 4.5 ماه اول همیشه برای همه سخت است و فشار زیادی وجود دارد. محیط متفاوت است و شما باید روابط جدیدی شروع کنید. از نظر من ولاهوویچ به راحتی امتحانش را پس داد.
بوفون همچنین در مورد بازگشت احتمالی پل پوگبا به یوونتوس گفت:
حضور پل باعث خرسندی هر تیمی است. اگر یووه به جذب او فکر می کند، دلایل درستی دارد.
به نظر من میلان بهترین تیم این فصل بود زیرا فکر می کنم آنها قوی ترین تیم نبودند. یووه و اینتر از نظر من نسبت به آنها نفرات بهتریداشتند. تفاوت توسط باشگاه، مدیریت و مربی رقم زده شد. نه فقط امسال، پیولی طی دو سال و نیم بسیار خوب کار کرده است. این فصل حتی سخت تر از فصول قبل بود زیرا او در شرایط جدیدی قرار گرفته بود.
از بوفون در مورد بازیکنان کلیدی میلان سوال شد و او پاسخ داد:
میلان سه عنصر برجسته در تیمش داشت: مایک مینیان، تئو هرناندز و تونالی.
در مورد لیائو و زلاتان چطور؟
آنها هم بسیار موثر بودند. زلاتان حتی با وجود آنکه غیرمداوم بازی کرد، قطعا موثر بود. این موضوع نشان می دهد باور داشتن چه اهمیتی دارد. آنها در کنار هم یک گروه منسجم و متحد بودند و یک مربی داشتند که در زمان درست به خوبی تیم را تهییج می کرد و محیط مثبتی به وجود آورده بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.