یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

آنچلوتی: نسبت به فینال لیسبون فشار کمتری روی تیم است؛ مطمئناً سزاوارانه در فینال هستیم

آنچلوتی: نسبت به فینال لیسبون فشار کمتری روی تیم است؛ مطمئناً سزاوارانه در فینال هستیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ سرمربی ایتالیایی در خصوص تقابل با لیورپول گفت:

همه بازیکنان آماده هستند و می خواهند بازی کنند. برای آنها مهم نیست که چند دقیقه بازی کنند، فقط می خواهند نقشی داشته باشند. چنین بازی هایی برای من به طور طبیعی اتفاق می افتند، می دانیم که این باشگاه و تاریخش از ما چه می خواهد. رسیدن به اینجا بسیار مهم بود و ما آماده هستیم تا پس از یک فصل بسیار خوب تاریخ سازی کنیم. کریم بنزما در‌ون و بیرون زمین رهبر گروه ماست. او خیلی متواضع است.
مصدومان لیورپول؟ ما هم در سال 2014 مشکلات جسمانی زیادی داشتیم اما در نهایت پیروز شدیم. این مسئله تاثیری در بازی نخواهد داشت، آنها فردا تمام توان خود را به کار خواهند گرفت. حضور در اینجا خیلی مهم است. فصل ما بسیار خوب بوده و فردا این شانس را داریم که حتی بهترش کنیم.

تفاوت این فینال با لیسبون 2014؟ انگیزه ما همان است، و فقط شاید فشار کمتری روی تیم است.
آیا خوشحالم؟ نه خیلی ناراحتم! (با خنده). خیلی آرام هستم. نگرانی و استرس فردا به سراغمان خواهد آمد. اما این نگرانی با دیدن چهره بازیکنانم که اعتماد به نفس زیادی به من می دهند برطرف می شود.
در خصوص ترکیب اصلی تصمیمم را گرفته ام اما هنوز به بازیکنانم نگفته ام. مطمئنم هواداران اورتون هم فردا از من حمایت خواهند کرد. خاطرات خوبی از دوران حضورم در کنار تافی ها دارم و می دانم که حامی من خواهند بود. در یک فینال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. از لحاظ بازی بهترین فینال برای من سال 2005 بود اما متاسفانه آن را واگذار کردم. هر اتفاقی ممکن است رخ دهد، باید از لحظه لذت ببریم.
آیا شایسته قهرمانی هستیم؟ مطمئناً سزاوارانه در فینال حضور داریم. به لطف کیفیت بازیکنانم اینجا هستیم. کیفیت و استعداد داریم اما این به تنهایی کافی نیست. ما بسیار متعهد هستیم و از طرفی هم تاریخچه این باشگاه در لحظات سخت ما را به جلو هل داده است. فردا خواهیم دید که آیا شایسته قهرمانی هستیم یا نه.
سادیو مانه؟ چه شجاعتی دارید که در چنین روزی راجع به بازار نقل و انتقالات صحبت می کنید. می خواهم به شما تبریک بگویم! من در مورد بازیکنانی که به رئال مادرید تعلق ندارند صحبت نخواهم کرد. فقط می توانم بگویم که بازیکن خوبی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.