دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

مارسلو: قطعا شایسته حضور در این فینال هستیم

مارسلو: قطعا شایسته حضور در این فینال هستیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ به احتمال زیاد، فینال فردا میان لیورپول - رئال مادرید، آخرین بازی مارسلو با پیراهن مادریدی ها خواهد بود. کاپیتان رئال مادرید که پرافتخارترین بازیکن تاریخ این باشگاه هم یه حساب می آید، در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و در مورد بازی فردا میان تیمش و لیورپول صحبت کرد.

مسیر رئال مادرید تا فینال
  می دانیم که این بازی چه قدر مهم است؛ فصل خیلی خوبی را پشت سر می گذاریم. ما قطعا شایسته حضور در این فینال هستیم و برای آن هیجان زده ایم.  طبیعی است که کمی استرس داشته باشیم، اما زمانی که روز فینال فرا می رسد، احساس هیجان به سراغتان می آید.
کاپیتانی بنزما
  همه ما می دانیم که کریم چه رهبر فوق العاده ای است.  این اولین فصل عالی او نیست. او حالا نسبت به قبل خصوصیات رهبری بیشتری درون خودش دارد، کریم با شخصیت و حضورش در زمین که به تیم کمک زیادی می کند و مخصوصا عملکردش.

مارسلو درباره آینده اش
همه از عشق و علاقه من نسبت به باشگاهی را که تقریبا تمام دوران حرفه ای ام را در آن گذرانده ام، آگاه هستند. فلومیننزه و رئال مادرید به من همه چیز داده اند.  من برای جلوگیری از ایجاد حدس و گمان  اینجا چیزی راجع به آینده نمی گویم.  چه بمانم چه نمانم، فکر می کنم قبلا تمام تلاشم را برای رئال مادرید انجام داده ام. بعد از فینال خواهیم دید چه پیش می آید. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.