شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

با بیان اینکه ما "لوتی ننه بزن" هستیم

شرفی: همیشه دزد، دزد را تایید می‌کند؛ چه کسی عزیزی‌خادم را می‌شناخت؟

شرفی: همیشه دزد، دزد را تایید می‌کند؛ چه کسی عزیزی‌خادم را می‌شناخت؟
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ اصغر شرفی در گفت‌وگو با ایسنا، با اظهار بی‌علاقگی به وضعیت بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران و حال و روز فدراسیون فوتبال گفت: متاسفانه یک‌سری می‌آیند، می‌خورند و می‌برند. سوال من این است که چرا برای این روسای فدراسیون فوتبال قانون نمی‌گذارند؟ قبلا یک قانونی بود که از کجا آورده‌ای؟ در نظام گذشته یک سرتیپی بود که به او گفتند ثروتت را از کجا آوردی؟ نتوانست دلیل و مدرک بیاورد و او را به زندان انداختند. بعد این قانون مطرح شد.

او با اشاره به قرارداد مارک ویلموتس که منجر به بدهی هنگفت فدراسیون فوتبال به این مربی شد، گفت: قرارداد ویلموتس را چه کسی بست؟ یعنی می‌گویید او کمیسیون نگرفته است؟ اگر کی‌روش پول هم می‌گرفت، حداقل ما را دو بار به جام جهانی برد. این‌ها که بعد از او پول گرفتند، چه کار کرده‌اند؟ قانونی بگذارند که اگر کسی آمد، بعدش از او سوال کنند پولت را از کجا آورده‌ای؟ گر چه که باز هم راه‌های مختلفی برای دزدی وجود دارد اما باز هم بازدارنده است.

بازیکن و مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران درباره شناختش از میرشاد ماجدی، سرپرست کنونی این فدراسیون گفت: من او را نمی‌شناسم. فوتبال این همه آدم سابقه‌دار دارد. چرا آن‌ها را نمی‌آورند؟ خودم که نمی‌آیم. ما را که کنار گذاشتند، الان دلم نمی‌خواهد در این شرایط و با این افکار و عقاید باشم اما این‌ها هم می‌روند کسانی را می‌آورند که صلاحیت بودن در فوتبال را ندارند. چرا با این همه دزدی‌ و سوء مدیریت در فوتبال برخورد نمی‌شود؟ چرا این دزدها را به تیر چراغ برق نمی‌بندند؟

شرفی با اشاره به ماجرای برکناری و محرومیت شهاب‌الدین عزیزی خادم گفت: این آدم کیست؟ به کجا وابسته بود؟ دو سال محرومیت چه معنای دارد؟ او در خواب هم نمی‌دید معروف شود. این افراد برای مطرح شدن پیش می‌آیند. فردی هم که دزدی می‌کند هم دنبال این است که عکسش روی روزنامه بیفتد. ورزش ما هم به این صورت است. چه کسی عزیزی خادم را می‌شناخت؟

او در واکنش به اینکه اخیرا گزارش پاداش ۳۰۰ میلیون تومانی او به علت صعود تیم ملی به جام جهانی منتشر شده است، گفت: این‌ها را نگو! آدم دلش می‌سوزد. ما این‌قدر خودمان را می‌کشتیم، یک "قِران" گیرمان نیامد اما این آدم‌ها که پای چپ و راست‌شان را بلد نیستند، به همه جا رسیدند. الان اسم‌هایی را می‌بینم که اصلا آن‌ها را نمی‌شناسم.

شرفی تاکید کرد: من یک کلام درباره این جریان‌ها بگویم. همیشه دزدها، دزدها را تایید می‌کنند. جلوی این‌ها را بگیرید. یک پیرمردی می‌آید و با هر دلیلی موجه و ناموجهی مدیریت یک نفر را تایید می‌کند. بروید و به او بگویید که شرفی گفته دزدها، دزدها را تایید می‌کنند. اگر جرات کرد جواب من را بدهد.

مربی و بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: از خدایم است آنها از من شکایت کنند. یکی می‌آید که خانه پنجاه متری هم نداشت اما حالا قالی خانه‌اش را بفرشد، می‌تواند سه خانه بخرد. از کجا این پول را آورده‌ای؟ شاید شما ترسو هستید و حق‌تان است! من ترسو نیستم.

وی درباره وضعیت تیم ملی فوتبال ایران نیز اظهار کرد: می‌دانم که دنیا به فکر جام‌جهانی است اما ما به سر خودمان می‌زنیم. عوضش ما "لوتی ننه بزن" هستیم.  "لوتی ننه بزن" به کسانی می‌گویند که ادعای گردن کلفتی می‌کند اما فقط در خانه زور می‌گوید و مادر بزرگش را کتک می‌زند. ما همش در سر خودمان می‌زنیم. فردا که پنج، شش گل در جام جهانی خوردیم، می‌فهمیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.