دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

حمید بابازاده: خودی و غیرخودی برای استقلال حاشیه درست می‌ کردند

حمید بابازاده: خودی و غیرخودی برای استقلال حاشیه درست می‌ کردند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، حمید بابازاده در خصوص قهرمانی استقلال در فصل بیست و یکم مسابقات لیگ برتر به تسنیم گفت:

این قهرمانى را به هواداران فهیم استقلال و مدیریت باشگاه، کادر فنى و بازیکنان تیم تبریک می‌گویم. هیچ شخصی در ابتداى فصل انتظار قهرمانى را از این تیم جوان و همچنین کادر فنى که آنها هم جوان بودند، نداشت. در مسابقات این فصل فرهاد مجیدى و همکارانش کار بزرگى انجام داده و بازیکنان هم روز به روز بیشتر توانایی‌هایشان را بروز دادند و دیدیم که به خصوص در بازی‌هاى آخر مقابل فولاد سپاهان و مس بازى فوق‌العاده‌اى ارائه کردند.
او افزود:

با توجه به حواشى زیادى که از ابتداى فصل خودى و غیرخودى براى تیم ایجاد می‌کردند مجموعه تیم خیلى با درایت و هوش بالا تمرکزشان را حفظ کرده و اسیر هیچ جریانى نشد و واقعا کار بزرگى انجام داد. با نتایجی که امسال توسط استقلال در لیگ برتر رقم خورد همه بازیکنان نقش خود را در قهرمانى تیم به نحو احسن انجام دادند که این مسئله جای تقدیر دارد.

مربی پیشین استقلال در مورد عملکرد حسین حسینی دروازه‌بان این تیم در این فصل عنوان کرد:

او امسال بهترین سال دروازبانی خود را گذراند و نقش مهمى در قهرمانى تیم در کنار دیگر بازیکنان داشت، همچنین  باید یک تبریک به وریا غفوری بگویم  که نقش کاپیتان را به نحو فوق‌العاده‌اى انجام داد. او چه در بیرون و چه در داخل زمین عملکردی قابل قبول داشت.
بابازاده در خصوص نقش فرهاد مجیدی در موفقیت تیم استقلال، گفت:

مجیدی نقش پررنگی در این قهرمانی داشت و جا دارد به او تبریک بگویم. حضور این مربی و کسب عنوان قهرمانی استقلال نوید یک مربی بزرگ برای فوتبال ایران را داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.