شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

ابراهیم شکوری: هنوز درباره هیات مدیره با من صحبتی نشده؛ اگر قرار به میوه و چایی خوردن باشد من نیستم

ابراهیم شکوری: هنوز درباره هیات مدیره با من صحبتی نشده؛ اگر قرار به میوه و چایی خوردن باشد من نیستم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از طرفداری، همان طور که در جریان هستید غلامعلی محمدعلیپور عضو قدیمی هیات مدیره پرسپولیس بالاخره پس از حدود ۲ سال حضور در این باشگاه از سمت خود استعفا کرد.

او در مصاحبه ای درباره دلیل استعفای خود گفته بود: "به دلیل اینکه قانون اجازه نمی‌دهد همزمان رییس فدراسیون و عضو هیات مدیره شرکت‌های دولتی باشم و همچنین تعارض منافع استعفا کردم. اصلا هیچ وقت مشکلی بین اعضای هیات مدیره وجود نداشت. نزیک ۲ سال در پرسپولیس بودم، همیشه با هم فکری و مشورت کارها را انجام می‌دادیم. در مورد خرید بازیکنان خارجی که دچار مشکل شدند، باید از کادرفنی بپرسید. هرچیزی که کادرفنی درخواست می‌کرد و مدیرعامل به جلسه می‌آورد، بحث می‌کردیم و به توافق می‌رسیدیم."

ابراهیم شکوری حالا درباره شایعات اخیر به رسانه طرفداری گفت:

در همان مقطع که بیژن ذوالفقارنسب استعفا کرده بود، با من صحبت هایی برای حضور در هیات مدیره شد اما ادامه پیدا نکرد و در همان مقطع متوقف شد. دیگر صحبتی نشد و به همین دلیل من در جریان این اخبار نیستم.

شکوری در این خصوص که آیا این پیشنهاد را خواهد پذیرفت یا نه نیز گفت:

باید دید از من چه می خواهند و قرار است من به عنوان یک عضو ورزشی چه کمکی به باشگاه انجام بدهم. اگر قرار است دور هم بنشینیم و میوه و چایی بخوریم قطعا من نیستم. اما اگر قرار باشد به عنوان عضو ورزشی کاری انجام دهم باید ببینم سرفصل این مسئولیت ها چیست و تا چه حد اختیار دارم. به هرحال هنوز خبری نیست و باید ابتدا مذاکرات انجام شود تا بتوانم جواب بدهم که این مسئولیت را می پذیرم یا نه.
گفتنی است ابراهیم شکوری در دوران مدیریت جعفر سمیعی، مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به عنوان معاون ورزشی مشغول به کار شد و در ادامه استعفا کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.