شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

پوچتینو: در فینال پاریس، قلب من سفید خواهد بود؛ مسیر رئال مادرید تا فینال سخت تر بوده است

پوچتینو: در فینال پاریس، قلب من سفید خواهد بود؛ مسیر رئال مادرید تا فینال سخت تر بوده است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و ببه نقل از مارکـا، سرمربی آرژانتینی پاری سن ژرمن در خصوص فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت:

بدیهی است که قلب من در فینال سفید خواهد بود. من رابطه بسیار خوبی با افراد حاضر در لیورپول و مخصوصاً سرمربی آنها دارم. اما این حقیقت را که همیشه و مخصوصاً از سال 1994 به بعد که راهی بارسلونا شدم، نسبت به رئال مادرید نقطه ضعف احساسی دارم را پنهان نخواهم کرد. خوش شانس بودم که خوزه آنتونیو کاماچو سرمربی من بود و آن عشق به رئال مادرید را به من هم منتقل کرد. هرگز نتوانسته ام به عنوان بازیکن یا مربی در مادرید حضور داشته باشم، اما ترجیح احساسی من واضح است. مهم ترین مسئله این است که شاهد نمایش خوبی از سوی هر دو تیم باشیم و بهترین تیم پیروز شود.
مدعی بودن تیم من در این فصل از لیگ قهرمانان بازتابی نداشت. در فینال اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد. دردناک است، چون تصور می کردیم که در فینال پاریس حاضر خواهیم بود.

نمی دانم رئال مادرید مدعی است یا نه، اما مسیری که رئال مادرید از مرحله گروهی تا فینال طی کرده با 4 شکست همراه بوده و بسیار سخت تر از لیورپول بوده است. این نشان می دهد که رئال مادرید مدعی است، اما لیورپول هم تیم فوق العاده ای است و من سرمربی آنها را خیلی تحسین می کنم، و بازیکنانی دارند که سابقه صعود به فینال و قهرمانی را دارند. خواهیم دید، اما رئال مادرید تیمی است که بیشترین افتخارات را دارد، و به فینال های بیشتری راه یافته است. اینها به اضافه تاریخچه و انرژی تیم باعث می شود که آنها به تیمی خطرناک تر تبدیل شوند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.