شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

دلم برای لیگ برتر تنگ شده است

مؤمنی: در عمرم اینقدر استرس نداشتم

مؤمنی: در عمرم اینقدر استرس نداشتم
جعفر برزگر
جعفر برزگر

به گزارش ایران ورزشی؛ تیم ملوان توانست با پیروزی مقابل ماشین‌سازی جواز صعود به لیگ برتر را کسب کند. مهدی مؤمنی یکی از باتجربه‌های تیم که فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته بر این باور است که از ابتدا با ذهنیت برنده شدن و صعود به لیگ برتر وارد مسابقات شدند.

صعود به لیگ برتر چقدر سخت بود؟
خیلی زیاد اما سختی و خستگی صعود با لذت شیرینی صعود از تن‌مان خارج شد. مجموعه ملوان از روز اول با ذهنیت برنده شدن وارد مسابقات شد و این مهم را شما می‌توانستید در چهره و عملکرد تک تک اعضای آن ببینید. این ذهنیت برنده شدن و یکدست بودن تیم خیلی کمک کرد تا به موفقیت برسیم. واقعاً حیف هم بود که بعد از 7-6 سال این اتفاق خوب برای تیم نیفتد.
بازی خوبی را هم مقابل ماشین‌سازی انجام دادید.
شاید باور نکنید اما در عمر فوتبالی‌ام تا این اندازه استرس نداشتم. با اینکه مسائل فنی خیلی خوب به بازیکنان گوشزد شده بود اما استرس صعود به حدی بود که در خیلی از دقایق بازی نتوانستیم بازی خودمان و خواسته‌های کادر فنی ر ا در زمین پیاده کنیم. بعد از بازی که شنیدیم آرمان‌گهر مقابل سایپا متوقف شده خیال‌مان از صعود راحت شد. امیدوارم هواداران ملوان و مردم خوب انزلی که در تمام این روزها کنارمان بودند و حمایت‌مان می‌کردند راضی باشند و من به سهم خودم این صعود را تقدیم تک تک این عزیزان می‌کنم.
در دو سه هفته اخیر نتایج‌تان نوسانی بود.
دو هفته بود که نتایج دلخواه‌مان را نمی‌گرفتیم. از طرفی باخت به استقلال ملاثانی استرس را بیشتر کرد. البته آنها که بازی را دیدند متوجه ضد فوتبال حریف شدند. با این حال می‌دانستیم که باید ماشین‌سازی را ببریم و خدا را شکر دو هفته قبل از پایان لیگ خیال‌مان از صعود راحت شد. الان هم که به هدف اول‌مان رسیدیم در دو بازی آینده با تمام توان حاضر می‌شویم تا ضمن کسب قهرمانی در لیگ به هدف دوم‌مان هم دست پیدا کنیم.
از چه زمانی صعود به لیگ برتر را باور کردی؟
فکر می‌کنم هفته 24 یا 25 بود که با تیم دوم جدول 6-5 امتیاز و با تیم سوم هشت امتیاز اختلاف داشتیم. آنجا من صعود به لیگ برتر را کاملاً احساس کردم.
فجرسپاسی به لیگ برتر نیامده سقوط کرد این اتفاق برای ملوان می‌افتد؟
با شناختی که من از کادرفنی و مدیریت باشگاه در این مدت پیدا کردم نه تنها به این مسائل فکر نمی‌کنند بلکه اهداف بزرگتری هم دارند که البته مستلزم حمایت بیشتر مسئولان استانی هم هست. تیم ما تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان است که در کنار کادر فنی و مدیریت کاربلد نیازمند توجه بیشتر مسئولان هستند تا این شادی هواداران ملوان و مردم انزلی ادامه‌دار باشد.
دلت برای لیگ برتر تنگ نشده؟
دلم که تنگ شده. من یک سال از لیگ برتر دور بودم و باید اعتراف کنم که بازی در لیگ یک به مراتب سخت‌تر از لیگ برتر است.
چطور؟
در لیگ یک وقتی دریبل می‌زنی پنج نفر روی پایت می‌آیند اما در لیگ برتر این‌طور نیست.
کدام تیم‌ها بیشتر اذیت‌تان کردند؟
پارس جم، مس کرمان، خیبر خرم‌آباد، آرمان‌گهر و استقلال خورستان تیم‌هایی بودند که تا حدودی ما را اذیت کردند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.