شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

یورگن کلوپ: فصل بعد هم منتظر ما در فینال لیگ قهرمانان اروپا باشید

یورگن کلوپ: فصل بعد هم منتظر ما در فینال لیگ قهرمانان اروپا باشید
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ تک گل وینیسیوس جونیور در نیمه دوم کافی بود تا رئال مادرید با وجود تعداد ضربات به سوی دروازه به مراتب کمتر نسبت به حریف، قهرمان اروپا نام بگیرد. سرمربی لیورپول در مصاحبه پس از بازی گفت:

در حال حاضر در رختکن کسی احساس نمی‌کند که فصل خیلی خوبی را پشت سر گذاشته باشیم. شاید چند ساعت نیاز داریم تا به آن برسیم.
دو تصمیم علیه ما رقم خورد و همه چیز بر اساس کوچک‌ترین جزییات تعیین شد. ما عالی نبودیم، ولی بازی خوبی انجام دادیم. به نظرم مقابل حریفی که دفاع عمیقی دارد، عالی بازی کردن میسر نیست.

ما شوت‌های زیادی زدیم که البته چندان خطرناک نبودند. کورتوا دو مهار خیلی خوب داشت و ما روی یک پرتاب اوت گل خوردیم. هدف والورده شوتزنی بود... وینیسیوس آنجا حضور داشت و این گونه بود که حریف به گل رسید. 
بچه‌ها تمام تلاش‌شان را کردند، مخصوصا زمانی که ۱-۰ عقب افتادیم. هافبک‌های ما خیلی عقب بودند چون به هر حال آن‌ها روی ضد حملات خطرناک هستند. ما خواستار شجاعت بیشتری در نیمه دوم بودیم و در بین دو نیمه، در همین خصوص صحبت کردیم. ما حول محور آن‌ها بازی کردیم. باید به جای این کار، بیشتر بر اساس سیستم بازی می‌کردیم.
حس متفاوتی دارد. رسیدن به فینال بد نیست. این هم نوعی موفقیت است، البته نه آن موفقیتی که دوست دارید به آن برسید.
من قویا احساس می‌کنم که ما بر می‌گردیم. بچه‌ها اهل رقابت هستند و ما گروه فوق العاده‌های در اختیار داریم. فصل بعد هم تیم فوق‌العاده‌ای خواهیم داشت. فینال سال بعد کجاست؟ استانبول؟ هتل ما را رزرو کنید!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.