دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در جام جهانی روی ایران حساب جداگانه‌ای باز کرده‌اند

علیپور: با سردار و طارمی همبازی قدیمی هستم

علیپور: با سردار و طارمی همبازی قدیمی هستم
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو

به گزارش ایران ورزشی؛ علی علیپور مهاجم ماریتیمو به‌دلیل عملکرد خوب و موفقش در تیم پرتغالی به تیم ژیل‌ویسنته تیمی مطرح در لیگ پرتغال پیوست. تیمی که با کسب رده پنجمی، حالا یکی از امیدهای حضور در رده‌های بالای جدول رده‌بندی در فصل آینده محسوب می‌شود و اتفاقاً همین عملکرد موفق منجر به این شد که مهاجم خوب و با اخلاق کشورمان به تیم ملی دعوت شود. به همین دلیل با مهاجم جدید تیم ژیل‌ویسنته و بازیکن پیشین پرسپولیس گفت‌و‌گویی داشتیم:

بالاخره به تیم ملی دعوت شدی. اتفاقی که در مصاحبه قبلی، در موردش صحبت کردیم!
بله خدا را شکر که فرصت حضور در تیم ملی را پیدا کردم. بازی در تیم ملی و حضور در جام جهانی یکی از بزرگترین آرزوهای هر بازیکنی است. همه دوست دارند به این افتخار برسند. خوشحالم که به تیم ملی دعوت شدم و این فرصت را دارم تا با همه وجود در خدمت تیم ملی باشم. می‌خواهم در تمرینات و بازی‌ها، بهترین کیفیتم را به نمایش بگذارم و جواب اعتماد دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی را بدهم که مرا به تیم ملی دعوت کرده است.
در رابطه با گروه‌مان در جام جهانی چه نظری داری؟
  انگلیس مشخصاً تیم خوبی است. بقیه تیم‌های همگروه‌مان هم تیم‌های قابل احترامی هستند اما ما تیم اول آسیا هستیم؛ به همین دلیل تیم‌های همگروه و همه مربیان سرشناس دنیا، حساب جداگانه‌ای روی تیم ملی باز کرده‌اند. حتماً در جام جهانی هم با همه وجود بازی می‌کنیم تا موجب شادی و خوشحالی هواداران فوتبالدوست کشورمان شویم . می‌دانم که همه مردم ایران منتظر حضور قدرتمندانه تیم ملی کشورشان در جام جهانی هستند.
در خط حمله، مهدی طارمی و سردار آزمون هم حضور دارند. در رابطه با این مسأله چه نظری داری؟
  سردار همبازی قدیمی‌ام در تیم نوجوانان و جوانان بود. از سوی دیگر، مهدی طارمی هم در پرسپولیس همبازی‌ام بود. به همین دلیل از سبک و روش بازی یکدیگر شناخت کافی داریم. این مسأله می‌تواند خیلی به ما در تیم ملی کمک کند و از این مسأله نهایت استفاده را می‌بریم.
در رابطه با پرسپولیس، تیم سابقت که فرصت قهرمانی در لیگ بیست و یکم را از دست داد، چه ایده‌ای داری؟
  برای پرسپولیس و هوادارانش بهترین‌ها را آرزومندم. امیدوارم در فصل آینده، دوباره بهترین افتخارات برای پرسپولیس رقم بخورد و این تیم مجدداً قهرمانی دیگری را کسب کند تا دل هواداران شاد شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.