دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

دورهمی «رادوشوویچ و بازیکن اینتر» در روز قهرمانی عجیب در کرواسی

دورهمی «رادوشوویچ و بازیکن اینتر» در روز قهرمانی عجیب در کرواسی
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛  لیگ کرواسی از جمله لیگ‌های اروپا است که یک قهرمان به نام دیناموزاگرب دارد. این تیم امسال هم توانست به قهرمانی‌های خود تداوم بخشد تا از این نظر صاحب رکورد شود. این تیم از سال ۲۰۰۵ تاکنون تنها یک قهرمانی در لیگ را در سال ۲۰۱۷ از دست داده و در سایر ادوار قهرمان شده است.

صادق محرمی ستاره ایرانی هم مانند سال‌های قبل یکی از ارکان اصلی موفقیت دینامو بود اما نکته ویژه کاپ فوتبال کرواسی (جام حذفی) بود که از دست این تیم متمول پرید و به رقیب دیرینه رسید.

تیم فوتبال هایدوک اشپیلت یکی از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال کرواسی است که رقیب دیرینه دینامو محسوب می‌شود اما از زمان اوج گیری این تیم شهر زاگرب، آنها نیز دستشان از جام کوتاه ماند.

هایدوک اما توانست امسال فاتح لیگ کاپ شود و پس از ۱۰ سال یک جام را به هوادارانش تقدیم کند.

این تیم در شرایطی در ورزشگاه خانگی خود «پولجود استادیوم» در حضور بیش از ۵۰ هزار هوادار مقابل رجیکا به میدان رفت که با نتیجه سه بر یک به برتری رسید تا قهرمانی را از آن خود کند. هواداران این تیم که هفته گذشته در آخرین بازی لیگ مقابل دینامو شکست را پذیرفته بودند، دنبال این بودند تا تیمشان با کسب جام لیگ را به پایان برساند.

بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان سابق پرسپولیس که پرورش یافته هایدوک است و سابقه بازی در این تیم را دارد هم در کنار سایر همشریان خود این موفقیت بزرگ را جشن گرفت. در این جشن بزرگ ایوان پریشیچ ستاره اینتر که در آستانه پیوستن به تاتنهام قرار دارد و بویان باگدانوویچ فوق ستاره بسکتبال کرواسی که سال‌هاست در NBA بازی می‌کند نیز همراه با دروازه‌بان سابق پرسپولیس جشن گرفت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.