شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

عید است هیات رئیسه فدراسیون منحل شود!

علی کفاشیان: در بین اعضای مجمع نیستم

علی کفاشیان: در بین اعضای مجمع نیستم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، روزهای پر از چالش و طاقت‌فرسای مدیریتی در فدراسیون فوتبال به بزنگاه مجمع عمومی برای تعیین تکلیف امور مدیریتی، اجرایی و مالی در تاریخ دهم خردادماه رسیده است تا تکلیف بسیاری از ابهامات مرتبط با فضای فعلی مشخص شود.

علی کفاشیان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برگزاری این نشست گفت: برای جامعه فوتبال خوشحالم که با وجود تمام اتفاقاتی که در حال حاضر رقم خورده است می‌تواند شاهد شفافیت و همچنین تصمیم‌گیری کلان در این حوزه باشد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با اشاره به اهمیت برگزاری مجمع دهم خردادماه تاکید کرد: نیاز است فدراسیون فوتبال به ثبات برسد. تیم ملی فوتبال ایران هر چقدر هم قوی باشد نیاز به حمایت‌های مدیریتی دارد. با توجه به اینکه بسیاری از تصمیمات در هیأت رئیسه رقم نخورده است مجمع باید در این باره تصمیم‌گیری کند.

کفاشیان ضمن رد دعوت از او برای حضور در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: فقط باید اعضای مجمع حاضر شوند. اعضای افتخاری هم می‌توانند در مجمع باشند که من در بین آنها نیستم. امیدوارم بهترین تصمیمات برای آینده مدیریت فوتبال کشیده شود اختیارات لازم برای انجام امور جاری گرفته شود.

او درباره احتمال انحلال هیأت رئیسه یادآور شد: من فکر نمی‌کنم کار به آنجا کشیده شود. البته آقایان باید توضیحات کامل از عملکرد خود ارائه دهند اما برآیند من این است چنین اتفاقی نمی‌افتد.

کفاشیان در خصوص لغو بازی تیم ملی ایران با کانادا خاطرنشان کرد: به هر حال لغو این بازی اتفاق خوبی برای فوتبال نبود. باید تصمیم گیری های ورزشی را شاهد باشیم نه اینکه فشار سیاسی و غیر ورزشی باعث شود دیدار دو تیمی که در جام جهانی نیز حضور دارند منتفی شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.