شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

ادعای خبرنگار اروگوئه‌ای: فدراسیون فوتبال اروگوئه در حال تغییر برنامه برای انجام بازی دوستانه با ایران است

ادعای خبرنگار اروگوئه‌ای: فدراسیون فوتبال اروگوئه در حال تغییر برنامه برای انجام بازی دوستانه با ایران است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ فدراسیون فوتبال ایران در پی لغو شدن بازی دوستانه‌ تیم ملی با کانادا به دلیل فشار سیاسی دولت‌مردان کانادایی و عوامل بیرونی، حالا در تلاش برای نهایی کردن بازی‌های دوستانه‌ای در پنجره بازی‌های ملی پیش‌ رو است. گفته می‌شود فدراسیون در حال مذاکره با فدراسیون‌هایی همچون اروگوئه، پاراگوئه، کامرون و کنگو برای انجام بازی‌ دوستانه با تیم‌های ملی این کشور است، اما هنوز هیچ چیز نهایی نیست.

در این راستا خوسه لوپس جونیور خبرنگار اروگوئه‌ای مدعی شد؛ تیم ملی اروگوئه سرانجام در تاریخ 11 ژوئن ساعت 17 به وقت محلی (30 دقیقه بامداد روز 22 خرداد- به وقت تهران)  در ورزشگاه سنتناریو به مصاف ایران خواهد رفت. طبق گزارش این خبرنگار؛ چند روز پیش برنامه بازی دوستانه اروگوئه با تیم ملی جامائیکا به دلیل مشکل تقویمی کنار گذاشته شد و حالا فدراسیون فوتبال اروگوئه در حال تغییر برنامه برای انجام بازی دوستانه با ایران است.

خوسه لوپس جونیور در ادامه نوشت: «فیفادی پیش‌رو بوی جام جهانی می‌دهد. اروگوئه در تاریخ دوم ژوئن با مکزیک بازی می‌کند، سپس در تاریخ پنجم ژوئن با آمریکا و در تاریخ یازدهم ژوئن در اروگوئه مقابل ایران قرار می‌گیرد. به یاد داریم که مکزیک در گروه C جام جهانی قرار دارد و هر دو تیم آمریکا و ایران هم در گروه B هستند».

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.