شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹

با ملایمت به جایی نمی رسیم

آنتونیو کونته: بچه ها باید در تونل ورزشگاه هم خشمگین باشند؛ نیم ساعت پایانی وحشی بودیم و نتیجه گرفتیم

آنتونیو کونته: بچه ها باید در تونل ورزشگاه هم خشمگین باشند؛ نیم ساعت پایانی وحشی بودیم و نتیجه گرفتیم

آنتونیو کونته گفت اگر تیمش بخواهد با ملایمت، سستی و ظرافت بازی کند، در این فصل به هیچ جا نمی رسد و از شاگردانش می خواهد برای تک تک امتیازات بجنگند.

به گزارش ایران ورزشی،آنتونیو کونته پس از بازی در گفتگو با DAZN گفت:

 می خواستم اراده، عصبانیت و انگیزه آتشین فصل گذشته را در بازیکنان ببینم. تا اینجای فصل ما خیلی آنها را از دست داده ایم. برای پیروزی به همه چیز نیاز دارید: هوش، تاکتیک...اما همچنین به اراده، شجاعت و انگیزه هم نیاز است. باید آماده شویم آستین های خود را بالا بزنیم و برای تک تک امتیازات بجنگیم. نمایش نیمه اولمان را دوست نداشتم زیرا عملا بازی نکردیم. امیدوارم این بازی برای ما باعث بیداری شود و بدانیم یک راه پرمشقت را در پیش داریم و باید شرایط را برای حریفان تا حدی که ممکن است، سخت کنیم. اخیرا یا اصلا این کار را نکرده ایم یا خیلی دیر بوده است. سازمان یافتگی تیم کاملا خوب است اما اگر انگیزه و اراده نباشد، کافی نیست

آنتونیو کونته قبل از بازی گفته بود اینکه اینتر را جلوتر از یوونتوس مدعی اسکودتو بدانیم، مثل یک "معجزه" است و امروز در مورد اسکودتو گفت:

 می دانم که بازیکنان باهوشی در اختیار دارم که می توانند شرایط سخت را ارزیابی کنند. در مورد حل مشکلات تیم، بیش از حد روی بعضی مسائل تاکید می شود و اگر کسی این آژیر را دنبال کند، مرا نا امید می کند. همانطور که گفتم، باید با شدت تمام بجنگیم. فقط در چنین شرایطی می توانیم در مورد اهداف صحبت کنیم. اگر بخواهیم کارها را سست و ظریف پیش ببریم، به هیچ جا نمی رسیم.  

من می خواهم بچه ها حتی در تونل، پیش از ورود به زمین عصبانی و خشمگین باشند و تا اینجای فصل اینطور نبوده ایم. این گروه خوبی است اما باید اهمیت این نگرش را درک کند. چیزی که در نیم ساعت پایانی در تیم تغییر کرد، افزایش وحشی گری ما در پرسینگ بود. اگر ملایم پرس کنید، به هیچ جا نمی رسید. در زمین بازی وحشی و عصبانی باشید. به سختی کار کنید. انگیزه داشته باشید و سریع توپ را پس بگیرید. ما بعد از آن 4 گل زدیم و می توانستیم چند گل دیگر هم بزنیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.