شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

رسمی؛ ایوان پریشیچ به تاتنهام پیوست

رسمی؛ ایوان پریشیچ به تاتنهام پیوست
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ تاتنهام از طریق وبسایت خود اعلام کرد ایوان پریشیچ را به صورت آزاد و با قراردادی 2 ساله به خدمت گرفته است. گفته می شود دستمزد خالص وینگر کروات در لندن سالانه حدود 6 میلیون یورو خواهد بود. پریشیچ برای تحقق رویای بازی در لیگ برتر حاضر نشد به پیشنهاد تمدید قرارداد اینتر (5 میلیون یورو + پاداش) پاسخ مثبت دهد و حالا می تواند زیر نظر سرمربی سابقش در اینتر یعنی آنتونیو کونته، ماجراجویی جدید خود در انگلستان را آغاز کند. 

 با انتشار پستی در اینستاگرامش از اینتر خداحافظی کرد:

پس از 254 بازی، 55 گل، 49 پاس گل، 3 جام و 18934 دقیقه حضور در زمین با پوشیدن این پیراهن باشکوه، ماجراجویی من اینجا در اینتر به پایان می رسد. حتی اگر هر پایانی نشانه شروعی جدید باشد، مهم است که به سال های گذشته نگاهی بیندازم و غرور و افتخار خود در کار انجام شده و اهداف به دست آمده در کنار یکدیگر را با شما به اشتراک بگذارم. این یک تجربه فراموش نشدنی بود که این تجربه چیزهای زیادی به من به عنوان یک بازیکن و حتی به تمام خانواده ام داده است. .

خطاب به تیم، به کادر فنی، کارکنان و مهمتر از همه به شما هواداران: شما همیشه جایگاه ویژه ای در قلبم خواهید داشت. احساس افتخار می کنم که بخشی از این باشگاه بودم. با احساسات فراوان در قلبم، شما را ترک می کنم. این یک شادی بی نهایت است که یک عمر طول می کشد، پاتزا اینتر آمالا. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.