دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

هری مگوایر: از هو شدن در تیم ملی، شوکه شدم

هری مگوایر: از هو شدن در تیم ملی، شوکه شدم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تلگراف، مگوایر در آخرین مصاحبه اش، از شوکه شدن به خاطر اعتراض تماشاگران و تهدید به قتلی که خانواده اش دریافت کردند، صحبت کرده است:

آن قدر باتجربه هستم که اعتراضات مردم را بپذیرم و بگویم می‌توانم بهتر شوم. با این حال، مرزها باید در نظر گرفته شوند. ما انسان هستیم و من هم خانواده دارم. همه از من می پرسند هو شدن تاثیری رویم دارد یا نه. ذهنیتم این گونه است که چندان تاثیری نداشته باشد، ولی وقتی تهدیدهای مربوط به انفجای بمب در خانه ام مطرح می شود، موضوع تغییر می کند. نامزدم فرن هست و آسیب می بیند، ولی خوشحالم فرزندانم در سنی نیستند که چیزی بخوانند یا اخبار ببینند.
بعد از ماجرای تهدید انفجار بمب، مگوایر در پی مصدومیت زانو، فقط توانست در آخرین بازی یونایتد به میدان برود و حالا باید برای بازی لیگ ملت های اروپا که در بوداپست مقابل مجارستان و پشت درهای بسته انجام می شود، دوباره پیراهن تیم ملی انگلیس را به تن کند.  در آخرین دیدار انگلیس، مگوایر از اولین لمس توپش، هو شد و فکر می کند این رخداد می تواند روی بازیکنان جوان تر اثر بدی بگذارد:

صادقانه بگویم که کمی شوکه شدم. در تمام دوران حضورم در تیم ملی، رابطه خوبی با هواداران داشته ام. نمی توانم بگویم اذیت نشدم و آسیب ندیدم. مشخص است که تاثیر آن روی دوستان و خانواده ام قابل ملاحظه بوده، ولی خودم هم غافلگیر شدم.

اگر ابتدای دوران فوتبالم بود، تاثیر بدتری رویم می گذاشت. به همین خاطر است که از طرف بازیکنان جوان تر صحبت می کنم. آنها که دیدند بعد از 5 سال حضور در تیم ملی، چه برخوردی با من می شود، غافلگیر شده بودند.
مگوایر همچنین در مورد فصل آینده منچستریونایتد و حضوری اریک تن هاخ به عنوان سرمربی جدید هم صحبت کرده است:

مربی جدید انرژی مثبت بالایی با خود خواهد آورد و همه بازیکنان با او همراه می شوند. اگر به عملکرد انفرادی هر کدام از بازیکنان طی فصل گذشته نگاه کنیم، می بینیم که هیچ کس غیر از رونالدو، در سطح خودش نبوده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.