دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

فروغی مدال طلایش را به مردم آبادان و خانواده جانباختگان متروپل اهدا کرد

فروغی مدال طلایش را به مردم آبادان و خانواده جانباختگان متروپل اهدا کرد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، در جام جهانی تیراندازی در باکوی آذربایجان تیم تفنگ ایران در تفنگ بادی 10 متر بر سکوی نخست ایستاد. جواد فروغی تیرانداز طلایی ایران در المپیک توکیو نیز در ترکیب تیم کشورمان حضور داشت. وی پس از کسب نشان طلای جام جهانی تیراندازی، ضمن همدردی با خانواده‌های داغ‌دیده آبادان، این مدال را تقدیم خانواده جانباختگان حادثه متروپل آبادان کرد.

وی در گفت‌وگو‌ با تسنیم در این مورد اظهار داشت: بعد از حادثه متروپل و داغدار شدن مردم عزیز آبادان به نمایندگی از همه مردم ایران، مدال طلای خود در جام جهانی تیراندازی در آذربایجان را به مردم آبادان و خانواده جانباختگان این حادثه تقدیم می‌کنم. امیدوارم آن را از من بپذیرند.

تیرانداز طلایی کشورمان در المپیک توکیو تأکید کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، ما هم این مطالبه را داریم که مقصران این حادثه مجازات شوند تا مرهم کوچکی بر درد عمیق خانواده این عزیزان از دست رفته باشد. این حداقل کاری است که یک ورزشکار می‌تواند انجام دهد. من به‌عنوان یک ورزشکار عضوی از این جامعه و ملت هستم و با این عزیزان همدردی می‌کنم و امیدوارم ما را هم شریک غم‌ خود بدانند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.