شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

لوئیز انریکه: کیفیت پرتغال؟ کافی است قیمت بازیکنانشان در بازار نقل و انتقالات را ببینید!

لوئیز انریکه: کیفیت پرتغال؟ کافی است قیمت بازیکنانشان در بازار نقل و انتقالات را ببینید!
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ لوئیز انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا در آستانه این دیدار گفت:

وقتی بازیکن بودم، در پایان هر فصل باید به اردوی تیم ملی ملحق می شدم و این درست است که بازیکن در پایان فصل به فکر تعطیلات است، اما همه ما اهمیت نمایندگی از تیم ملی را هم می دانیم، و این در فاصله 5 الی 6 ماه تا جام جهانی، اهمیت بیشتری هم پیدا می کند. جام جهانی که اهمیت اساسی دارد. به طور خلاصه، ما هر چیزی که تحت کنترل باشد را در نظر می گیریم.
تنها هدفی که ما داریم، قهرمانی در این رقابت هاست، این هدفی است که همواره داریم، چه بازی دوستانه باشد، چه رسمی. هدف ما کسب پیروزی در هر 6 مسابقه است. به دلیل نزدیکی و کیفیت تیم های هم گروه کار خیلی سختی خواهد بود اما تکرار می کنم، هدف ما همیشه یکسان است. شرایط برای همه تیم ها یکسان است.

تمجید فرناندو سانتوس از عملکرد دفاعی لاروخا
من از صحبت های همکارم قدردانی می کنم. بدیهی است که مالکیت توپ بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، اما از لحاظ دفاعی هم جزو تیم های برتر هستیم. اگر بین دفاع و حمله خود تعادل برقرار نکنید، قدرتمند نخواهید بود. آنها ما را آنالیز کرده اند، و ما را خوب می شناسند و ما هم آنها را خوب می شناسیم. آنها تیمی بسیار سازمان یافته و با کیفیت هستند. کافی است فقط به قیمت بازیکنان آنها در بازار نقل و انتقالات نگاه کنید. آنها تیم درجه یکی هستند و اخیراً عناوین مهمی فتح کرده اند. در دو بازی دوستانه اخیر مقابل پرتغال هم می توانستیم پیروز شویم و هم شکست بخوریم، اما در نهایت هر دو مساوی شدند. باید ببینیم که این پنجشنبه چه می شود.
گذشته از اینکه ما دو کشور همسایه هستیم و همیشه رقابت داشته ایم، اما این یک رقابت مثبت و فراتر از پروژه هایی است که برای میزبانی مشترک در جام جهانی داشته ایم. می توانید شاهد نمایش فوق العاده ای باشید و سعی می کنیم گل هایی داشته باشد و امیدوارم محرکی برای هواداران باشد تا اوقات خوبی داشته باشند.
مارکو آسنسیو
به نظرم او خیلی خوب است، و برای مدتی طولانی در کنار ما بوده است. او کیفیت فردی بالایی دارد، اما من این را به عنوان یک نقص نمی بینم، بلکه برعکس؛ دلیلش هرچه که باشد، مهم ترین چیز این است که او اینجا حضور دارد. وقتی بازی کند، خواهیم دید اما در تمرینات که خیلی خوب بوده است. او ویژگی های کلیدی دارد.
آنسو فاتی
به او کمک می کنیم تا همه چیز را مدیریت کند. خواهیم دید که فرصت بازی پیدا می کند یا نه، اما برای او خوب است که بازی کند. این بازی ها رسمی هستند و ما نیاز داریم که همه در آمادگی کامل باشند. باید مصدومیت او را فراموش کنیم چون بهبود یافته و در یک ماه و نیم گذشته برای بارسا بازی کرده است.
تقابل با کریستیانو رونالدو
من از دیدن بازیکنانی مثل مسی و کریستیانو که سال ها در این سطح بازی کرده اند و به تمامی افتخارات و عناوین ممکن دست یافته اند، لذت می برم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.