چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

در مورد اتفاقات شب قهرمانی بعداً مفصل صحبت خواهم کرد

بهتاش فریبا: پیشکسوتان اجازه جدایی آجورلو و مجیدی را نمی‌دهند

بهتاش فریبا: پیشکسوتان اجازه جدایی آجورلو و مجیدی را نمی‌دهند
ایمان گودرزی
ایمان گودرزی

به گزارش ایران ورزشی؛ بهتاش فریبا معتقد است شایعات جدایی فرهاد مجیدی از استقلال صحت ندارد و مدیریت و کادر فنی از حمایت کامل هواداران و پیشکسوتان برخوردار هستند. از نظر فریبا تیم باید پس از تقویت، تمام تمرکزش را روی تداوم قهرمانی‌ها و ستاره سوم در آسیا بگذارد و وارد حواشی فضای مجازی و رسانه‌ها نشوند.

در جشن قهرمانی برای ورود به ورزشگاه با مشکلاتی روبه‌رو شده بودید؟
    بله، ما هم بلیت داشتیم، هم از قبل هماهنگ شده بود و قرار بود از در شرقی وارد ورزشگاه شویم اما حالا از شما اجازه می‌خواهم در این مورد صحبتی نکنم و بگذارید مردم از قهرمانی تیم لذت ببرند. چند روز دیگر به‌صورت مفصل در این مورد صحبت خواهم کرد. فقط یک تبریک خیلی خیلی خاص به هواداران، مدیریت، کادر و بازیکنان استقلال بابت این قهرمانی می‌گویم، همه برای رسیدن به این عنوان زحمت کشیدند.
شایعاتی در مورد جدایی فرهاد از استقلال به گوش می‌رسد، سکوت مدیریت و مجیدی هواداران را نگران کرده است.
    این فصل استقلال فشار زیادی را تحمل کرده است. کادر فنی و بازیکنان به جز ملی‌پوشان که به اردوی تیم ملی رفتند همه به یک استراحت حسابی نیاز دارند. فعلاً فقط باید استراحت کنند و بعد در مورد آینده تصمیم بگیرند. تا این لحظه کسی تصمیمی نگرفته و نظری در مورد ماندن و رفتن نداده است. به نظرم شایعه است و چون بازی‌های لیگ رو به پایان است برخی رسانه‌ها و فضای مجازی برای اینکه بیکار نمانند این شایعات را درست می‌کنند. احتمالاً تا حدود 7 الی 8 روز آینده تعطیلات تیم تمام شود و پس از جلسه با مدیریت در مورد آینده تصمیم‌گیری کنند.
پس شایعات جدایی را رد می‌کنید؟
    به نظر من درست نیست. اصلاً دلیلی نمی‌بینم که تیم دچار مشکل شود. هم مدیریت و هم کادر فنی باید بمانند و تیم را برای قهرمانی‌های آینده و همچنین بازی‌های آسیایی فصل بعد و ستاره سوم آماده کنند. این شایعات همیشه هست و خواهد بود. زمان همه چیز را نشان خواهد داد. پیشکسوتان اجازه رفتن آجورلو و مجیدی را نمی‌دهند. تمام هواداران و پیشکسوتان باشگاه پشت مدیریت و کادر فنی هستند و هیچ کس دلش نمی‌خواهد تغییری در تیم به‌وجود آید. آقای آجورلو خودشان اعلام کردند به‌دنبال این هستند که برای فصل آینده تیمی قوی ببندند و تمام تلاششان را برای کسب ستاره سوم در آسیا انجام دهند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.