دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

باید علی دایی را رئیس فدراسیون کنیم

حیدرپور: اگر قرار است دوباره در مشهد بلا سرمان بیاورند ما تسلیم هستیم

حیدرپور: اگر قرار است دوباره در مشهد بلا سرمان بیاورند ما تسلیم هستیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ اسماعیل حیدرپور درباره تساوی تیم فوتبال شهر خودرو مقابل فولاد اظهار داشت: همه علاقه‌مندان فوتبال ناراحت سقوط شهر خودرو شدند. ما تیم خوبی داشتیم، ولی در برخی بازی‌ها از داوری لطمه خوردیم. همه دیدند و کارشناسان تأیید کردند. تیم در نیم‌فصل دوم شرایط خوبی داشت و حالا هم که سقوط کردیم با قدرت برای بازگشت به لیگ برتر تلاش می‌کنیم، ولی نگران تیم هستیم، چون تکلیف‌مان روشن نیست. اگر عزیزانی که در مشهد امسال این بلا را سر ما آوردند، قرار است سال بعد نیز همین بلا را سر‌مان بیاورند ما تسلیم هستیم. در کرج امروز خیلی خوب کار کردیم، ولی در مشهد فشار سنگینی روی بچه‌هاست.

وی اشاره کرد: من فکر می‌کنم تیمی که در یک استان است فقط نیاز به حمایت دارد. اگر تیم ما در مشهد حمایت می‌‌شد کسی جرأت داشت حق تیم‌مان را بخورد؟! آدم‌هایی را انتخاب کنید که حرف فوتبال را بفهمند. من خواهش می‌کنم از اعضای مجمع که کسی را انتخاب کنیم که فوتبالی است. چرا دادکان و افرادی که برای فوتبال زحمت کشیدند مثل عابدینی و کفاشیان نیستند؟ چرا نمی‌رویم سراغ علی دایی که او را رئیس فدراسیون کنیم و با افتخار به او رأی بدهیم؟

مدیرعامل باشگاه شهر خودرو در ادامه گفت: نگران این هستم در هشتم شهریور مان همان بلایی که سر عزیزی خادم آمد، سر میرشاد ماجدی هم بیاید. مجمع فدراسیون فوتبال باید برای آینده فوتبال تصمیم درستی بگیرد.

حیدرپور درباره اینکه آیا شهر خودرو در مشهد می‌ماند یا خیر، عنوان کرد: تیم متعلق به مشهد است و اگر کمک کنند در استان می‌مانیم. اینجا (در کرج) استاندار را می‌بینیم، ولی پنج دقیقه نمی‌توانیم استاندار خراسان را ببینیم و بگوییم دردمان چیست؟ اگر تیم را می‌خواهند همه باید کمک کنند و اگر نمی‌خواهند برویم در استان دیگر فعالیت کنیم.

وی راجع به اینکه گفته می‌شد تیم قرار است به کرج منتقل شود، یادآور شد: اولویت اول ما مشهد است، ولی باید ببینیم از ما چه می‌خواهند. اگر کمک می‌کنند، ما هستیم ولی الان کی ضرر کرده است؟ مالک باشگاه. مثل همه استان‌ها باید از تیم‌شان حمایت کنند. به مس و ملوان تبریک می‌گویم، ولی آیا در استان به آنها کمک نکردند؟

مدیرعامل باشگاه شهر خودرو درباره طلب این باشگاه از پرسپولیس تصریح کرد: لیگ تمام شد و ما سقوط کردیم، ولی آقای درویش و دوستان عزیز! خواهش می‌کنم این پرونده را ببندید که ما دو  روز دیگه نامه به کمیته حرفه‌ای‌سازی ندهیم که به مشکل بخورید. شما به ما قول دادید و الان هم بیایید کار را تمام کنید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.