یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

عطایی: بیشترین ضعف تیم ملی والیبال در هماهنگی است

عطایی: بیشترین ضعف تیم ملی والیبال در هماهنگی است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، بهروز عطایی پس از دومین دیدار تدارکاتی با تیم ملی صربستان اظهار کرد: پس از این دو دیدار اطلاعات خوبی از شرایط تیم به دست آوردیم. سعی کردیم در این دو دیدار تدارکاتی در تمام وضعیت‌ها از بازیکنان استفاده کنیم چون پیش از اعزام به صربستان مسابقات چندانی انجام نداده بودیم. پی بردن به این موضوع که بازیکنان در چه شرایطی می توانند به تیم کمک کنند، از اهدافم در بازی امروز بود.

وی افزود: در چهار ست مسابقه از تمامی بازیکنان استفاده کردیم و خوشبختانه شرایط خوبی اتفاق افتاد. می‌توانیم در حدود چهار روز باقی مانده تا لیگ ملت‌ها در تمریناتی منطبق بر ضعف‌هایی که داشتیم، اشتباهات را به حداقل برسانیم و آماده رقابت‌های لیگ ملت‌ها شویم.

عطایی در خصوص نتیجه به دست آمده در این دو دیدار تدارکاتی تصریح کرد: از ابتدا به بازیکنان تاکید کردم فارغ از نتیجه عملکردشان برایم اهمیت دارد. برای برد بازی نکردیم و اهدافی مدنظر داشتیم که به آن‌ها دست یافتیم.

وی در پایان گفت: روی نقاط ضعف تیم تمرکز خواهیم کرد. پیش از اعزام اطلاعات کافی از بازیکنانمان داشتیم و بیشترین ضعف تیم، هماهنگی بود که سعی می‌کنیم پیش از شروع لیگ ملت‌ها این ضعف را به حداقل برسانیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.